امروز : شنبه 28 مهر 1397
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ/ اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن/ صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی/ هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ/ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ/ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ/ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"      
تصویر روز
دیگر خبرها
به همت سنگ آهن مرکزی و بمناسبت روز جهانی زمین پاک
مراسم طبیعت گردی و کوهپیمایی منطقه حفاظت شده کوه بافق در دو گروه بانوان و آقایان برگزار گرديد.
شرکت سنگ آهن مرکزی جهت بزرگداشت روز زمین پاک و تحقق شعار درختان برای زمین و زمین برای زندگی اقدام به برپایی مراسم نظافت همگانی در سطح پارک تفریحی آهن شهر نمود.
با حضور مدیر عامل شرکت
مدیر عامل شرکت، تاکید داشت قبل از شروع هر فعالیتی موضوعات ایمنی را سرلوح فعالیت خود قرارداده و تدبیر لازم قبل از شروع به کار اندیشیده شود.
سیزده بدر در پارک تفریحی آهنشهر
یکی از مکانهای که برای استراحت و برگزای روز طبیعت در نظر گرفته شده پارک تفریحی آهنشهر است که امسال نیز بسیار مورد استقبال میهمانان و مسافران نوروزی قرار گرفت.
مسئول محیط زیست شرکت خبر داد:
نامگذاری 29 دی ماه به عنوان روز هوای پاک در سال 1374 انجام شد و امسال نیز مطابق سنوات گذشته کشور عزیزمان با شعار نقش من در هوای پاک چیست؟به اسقبال این روز مهم رفته است.
با همکاری و مساعدت سنگ آهن مرکزی
اولین آئین تجلیل و تکریم از مفاخر و مشاهیر شهرستان بافق با نکوداشت مقام علمی دو تن از فرهیختگان این شهر، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با همکاری و مساعدت سنگ آهن مرکزی برگزار شد
با ارسال لوح تقدیر
مدیر عامل شرکت:امیدواریم با حمایت بیشتر مسئولین شهرستان در امر شیلات، یک صنعت مداوم داشته باشیم.
بمناسبت روز جهانی اهداءکنندگان خون
اهدای خون در شرکت سنگ آهن مرکزی امسال هم مانند سالهای گذشته با استقبال گسترده کارکنان مواجه شد ودرطی 2روز کارکنان شرکت ، خون خودرا به هموطنان و بیماران نیازمند اهدا نمودند.
به مناسبت هفته سلامت و روز جهانی زمین پاک
در اين همايش شركت كنندگان با هدف فرهنگ سازي و ارتقاي سلامت جسمي، روحي و گسترش فرهنگ حفاظت از محيط زيست و ورزش در بين افراد جامعه اقدام به كوه پيمايي، پياده روي و پاکسازی محیط در منطقه حفاظت شده نمودند.