امروز : شنبه 5 بهمن 1398
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ/ اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن/ صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی/ هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ/ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ/ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ/ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"      
تصویر روز
دیگر خبرها
مدیر ایمنی،بهداشت و محیط زیست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق:
غلامرضا پور با بیان اینکه شغل پرستاری یکی از حلقه های حیاتی زنجیره سلامت است،اظهار کرد: پرستاران رابط بین پزشک و بیماران هستند و اگر در بیمارستان ها،اورژانس و مراکز درمانی نباشند با مشکل مواجه می شویم.
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران:
رضا فلاح مبارکه واحد ایمنی را به عنوان سیاست گذاری دانست که نقشه راه را نشان می دهد و افزود: قوانین و مقررات ایمنی در حوزه معدن می گوید، وظیفه واحد ایمنی تذکر دادن برای خارج نشدن از مسیر است و اگر سرپرستی حرکت صحیح را نداشته باشد اولین فرد مقصر در وقوع حادثه خواهد بود و باید پاسخگو به سیستم و مجموعه باشد.
رضا فلاح مبارکه مبلغ 2 میلیارد ریال از سوی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برای خرید دستگاه VIDAS و تجهیز بخش آزمایشگاه درمانگاه تامین اجتماعی بافق اختصاص داد و بیان کرد: برای تجهیز بخش آزمایشگاه درمانگاه تامین اجتماعی به جهت خرید دستگاه VIDAS و انجام تست‌های ایمنولوژیک و هورمونی، مبلغ 2 میلیارد ریال از سوی شرکت کمک خواهیم کرد.
طرح غربالگری دیابت به مناسبت هفته دیابت با هدف ارائه خدمات سلامت محور به کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در بهداری آهنشهر اجرا شد.
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق:
فخر بافقی در دیدار با سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان بافق گفت: اگر چه فعالیتهای دامپزشکی برای عموم قابل مشاهده نیست اما نمی توان از نقش تاثیرگذار و حیاتی دامپزشکان غافل شد.
به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی؛
مدیر بهداشت و اچ اس ای شرکت سنگ آهن بافق به همراه جمعی از مدیران این مجموعه به مناسبت گرامیداشت روز فوریت های پزشکی و اورژانس پیش بیمارستانی، از کارکنان اورژانس ۱۱۵ شرکت سنگ آهن تجلیل نمودند.
جلسه تعامل و همفکری مسئولین داروخانه های بافق با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به جهت ایجاد و راه اندازی داروخانه در شهرک آهنشهر برگزار شد.
رضا فلاح مبارکه با حضور در مرکز جامعه معلولین و موسسه سرای رحمت بافق ضمن بازدید از این مجموعه ها،مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.
طرح ملی کنترل فشار خون بالا به منظور شناسایی افراد مبتلا به این بیماری و کنترل آن در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز با حضور مدیرعامل شرکت آغاز شد.
در پنجمین روز از هفته سلامت " نمایشگاه سلامت " توسط شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان عصر امروز با حضور جمعی از مسئولان در پارک تفریحی آهنشهر افتتاح شد.