امروز : پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ/ اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن/ صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی/ هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ/ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ/ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ/ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"      
تصویر روز
دیگر خبرها
در پنجمین روز از هفته سلامت " نمایشگاه سلامت " توسط شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان عصر امروز با حضور جمعی از مسئولان در پارک تفریحی آهنشهر افتتاح شد.
نشست کمیته عالی حفاظت فنی و بهداشت کار شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صبح امروز به ریاست مدیر عامل شرکت در دفتر وی برگزار شد.
بیستمین همایش تقدیر از واحدهای صنعتی و خدماتی سبز کشور صبح امروز برگزار شد و با اهدای لوح تقدیر و تندیس سیمین صنعت سبز کشور به علی اکبر رحیمی بافقی توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور از شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق تجلیل به عمل آمد.
مدیر عامل شرکت سنگ آهن:
علی اکبر رحیمی بافقی سلامت بهداشت و روان پرسنل سنگ آهن را از مهمترین موضوعات دانست و بیان کرد: برای یک مجموعه 6 هزار نفری باید امر مهم بهداشت ودرمان مورد توجه قرار گیرد. ما فرش قرمز برای سرمایه گذار پهن می کنیم تا در بحث بهداشت و درمان انگیزه ای ایجاد شود.
به همت سنگ آهن مرکزی و بمناسبت روز جهانی زمین پاک
مراسم طبیعت گردی و کوهپیمایی منطقه حفاظت شده کوه بافق در دو گروه بانوان و آقایان برگزار گرديد.
شرکت سنگ آهن مرکزی جهت بزرگداشت روز زمین پاک و تحقق شعار درختان برای زمین و زمین برای زندگی اقدام به برپایی مراسم نظافت همگانی در سطح پارک تفریحی آهن شهر نمود.
با حضور مدیر عامل شرکت
مدیر عامل شرکت، تاکید داشت قبل از شروع هر فعالیتی موضوعات ایمنی را سرلوح فعالیت خود قرارداده و تدبیر لازم قبل از شروع به کار اندیشیده شود.
سیزده بدر در پارک تفریحی آهنشهر
یکی از مکانهای که برای استراحت و برگزای روز طبیعت در نظر گرفته شده پارک تفریحی آهنشهر است که امسال نیز بسیار مورد استقبال میهمانان و مسافران نوروزی قرار گرفت.
مسئول محیط زیست شرکت خبر داد:
نامگذاری 29 دی ماه به عنوان روز هوای پاک در سال 1374 انجام شد و امسال نیز مطابق سنوات گذشته کشور عزیزمان با شعار نقش من در هوای پاک چیست؟به اسقبال این روز مهم رفته است.
با همکاری و مساعدت سنگ آهن مرکزی
اولین آئین تجلیل و تکریم از مفاخر و مشاهیر شهرستان بافق با نکوداشت مقام علمی دو تن از فرهیختگان این شهر، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با همکاری و مساعدت سنگ آهن مرکزی برگزار شد