امروز : چهارشنبه 1 آبان 1398
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ/ اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن/ صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی/ هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ/ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ/ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ/ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"      
تصویر روز
دیگر خبرها
حجت الاسلام واعظی:
حجت الاسلام واعظی در نشست حلقه های صالحین پایگاه نبی اکرم(ص) پیاده‌روی اربعین را یک حادثه الهی دانست و گفت: این یک پدیده‌ی الهی است، این نشان‌دهنده‌ی این است که این راه، راه عشق و همراه با بصیرت است.
مراسم تکریم از بازنشستگان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صبح روز دوشنبه 29 مهرماه 98 با حضور در منزل 5 بازنشسته این مجموعه انجام گرفت.
هاشمی منش مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور عصر امروز به همراه مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و چند تن دیگر از مسئولان با حضور در دفتر امام جمعه بافق با حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی دیدار و گفتگو کردند.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور:
هاشمی منش در دیدار با فرماندار بافق پروژه گندله سازی سه چاهون را به معنای واقعی یک طرح بزرگ ملی معرفی کرد و با اشاره به تلاش همه مسئولان برای پیشبرد اهداف مجموعه سنگ آهن گفت: از فرمانداری بافق انتظار می رود کمک ویژه ای به مجموعه سنگ آهن مرکزی بافق با توجه به بحث های متعدد در شهرستان داشته باشد تا پیگیری های لازم از سوی مدیریت مجموعه یا صندوق بازنشستگی فولاد کشور انجام گیرد.
سرپرست مالی و بازرگانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق:
سرپرست مالی و بازرگانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق گفت: بودجه پروژه گندله سازی سه چاهون در سال گذشته حدود 420 میلیارد تومان و در سال جاری تا 15 مهرماه حدود 300 میلیارد تومان هزینه شده است.
اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان بافق صبح امروز با حضور در مجموعه گندله سازی سه چاهون با هاشمی منش مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور دیدار و در خصوص مسائل اصلی شهر و شرکت سنگ آهن مرکزی گفتگو کردند.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور:
هاشمی منش صبح امروز در بازدید از پروژه گندله سازی سه چاهون با اظهار رضایت از روند کارها،پیرامون قول ایجاد صنایع جوار معدنی در بافق با توجه به خروج مواد معدنی از شهرستان گفت: 2 معدن دیگر برای این منطقه تعریف شده که پروسه قانونی آن در حال انجام است و به مجموعه سنگ آهن مرکزی اضافه خواهد شد و آن بخش جبران می شود.
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به همراه چند تن از مدیران و معاونین شرکت صبح امروز با حضور در منزل سید علی طباطبایی درگذشت مادر گرامی وی را تسلیت و با خانواده آن مرحومه ابراز همدردی نمود.
جلسه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق و راه آهن جمهوری اسلامی پیرامون کاهش هزینه های ریلی حمل سنگ و جا به جایی راه آهن از معدن آنومالی 10 که در مجاورت ایستگاه راه آهن سه چاهون قرار دارد،بحث و تبادل نظر شد.
به همت واحد محیط زیست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق؛
به مناسبت هفته کودک و هفته تربیت بدنی و ورزش، دفتر محیط زیست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق با همکاری اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان و گروه آموزشی ماریتا اقدام به برگزاری اردوی یک روزه طبیعت گردی در منطقه حفاظت شده کوه بافق نمود.