امروز : جمعه 28 دی 1397
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 12687
تاریخ انتشار: دوشنبه 27 فوریه 2017 - 10:59
شرکت سنگ آهن مرکزی به مانند سال های گذشته و در جهت ارایه خدمات خود در حوزه محیط زیست در این نمایشگاه شرکت نموده است

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ با شعار «اقتصاد سبز، اقتصاد مقاومتی» با حضور 300 شرکت داخلی و 20 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، کره جنوبی، انگلستان، هلند، ایتالیا، دانمارک، چین، سوئد، فنلاند، نیوزلند، فرانسه، ژاپن، روسیه، نروژ و اتریش به مدت 4 روز و از تاریخ  ششم اسفندماه تا دوشنبه هفته جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری میباشد.

در این نمایشگاه آخرین دستاوردها در عرصه حفاظت محیط زیست، تامین، تجهیز و نصب تجهیزات زیست محیطی، انرژی‌‌ های پاک، بازیافت، تصفیه و بهینه ‌سازی مصرف انرژی، پایش آلودگی هوا، آب و پساب و تجهیزات آزمایشگاه های معتمد داخلی و خارجی ارائه می شود.

نهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های نو، تجدید پذیر، بهره وری و صرفه جویی نیز که موضوع آن مرتبط با محیط زیست است، همچون سال گذشته همزمان با شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست برگزار می شود.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته،شرکت سنگ آهن مرکزی به مانند سال های گذشته و در جهت ارایه خدمات خود در حوزه محیط زیست در این نمایشگاه شرکت نموده است

شرکت سنگ آهن مرکزی در طول چند سال گذشته همواره سعی نموده است با رعایت قوانین و مقررات  حفاظت از  محیط زیست را به عنوان یک مساله ملی در نظر بگیرد و با شرکت در نمایشگاه های بین المللی توانایی خود را به عرصه ظهور برساند