امروز : جمعه 29 تیر 1397
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 13401
تاریخ انتشار: سه شنبه 8 آگوست 2017 - 08:22
رضا فلاح مبارکه، هفدهم مرداد ، سالروز شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی که به نام "روز خبرنگار" نامگذاری شده است را تبریک گفت.

هفدهم مردادماه ؛ روز خبرنگار گرامی باد

مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ هفدهم مرداد که به جهت سالروز شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ،”روز خبرنگار” نامیده شده است،یادآور مجاهدتهای شبانه روزی  زنان و مردانی حقیقت طلب و آزاداندیشی است که با هدف تصدیق حقیقت،روایت واقعیت  و تنویر افکار عمومی ، خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را وقف رسالت جاودان خود ساخته و در جهت اطلاع رسانی آحاد مختلف جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نیستند .

خبرنگاران به راستی تجسم امانت ، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند .خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های لحظه به لحظه آنهاست.

روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی فرارسیدن روز خبرنگار را گرامی داشته و با آرزوی سلامتی و بهروزی تمامی دست‌اندرکاران در حوزه رسانه و  اطلاع رسانی کشوربویژه تلاشگران این عرصه در شهرستان بافق، امید آن دارد که با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش و همت همه خبرنگاران، فضای رسانه ای ایران اسلامی،  فضایی در خور و شایسته ملت بزرگوار و فهیم آن باشد.

 

رضا فلاح مبارکه

مدیرروابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی

17/5/1396