امروز : یکشنبه 5 اسفند 1397
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 13472
تاریخ انتشار: سه شنبه 5 سپتامبر 2017 - 08:52
هومن جوکار مدیر پروژه یوز آسیایی و سامان گلریز حامی محیط زیست و سر آشپز بین المللی با حضور در دفتر شرکت سنگ آهن در تهران با مدیر عامل دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی؛ در ابتدای جلسه  سامان گلریز از زحمات مدیر عامل شرکت در حوزه محیط زیست و ارزش نهادن به گونه های در معرض خطر انقراض نظیر یوز و حمایت از همایش یوز آسیایی با اهدا یک جلد کتاب تقدیر و تشکر کرد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی نیز از عملکرد شرکت در طول این چند سال و نقش آن در حوزه های اقتصادی، زیست محیطی، بهداشت آموزش و پرورش توضیحاتی را ارایه کرد.

وی همچنین از  نقش آموزش در حفظ محیط زیست و پیاده سازی توسعه پایدار سخنانی ایراد کرد.

غلامرضاپور مسؤل محیط زیست شرکت نیز در این دیدار با بر شمردن اقدامات شرکت در حوزه محیط زیست طبیعی و انسانی از زحمات مدیرعامل و جانشین مدیرعامل و مدیرHSE و مجموعه پرسنل شرکت که همواره حامی محیط زیست بوده اند تقدیر کرد.

گلریز که در معیت مهندس جوکار به دیدار مدیرعامل  آمده بود از مهمان نوازی خوب بافقی ها تشکر کرده و قول داد در برنامه این هفته بهونه ضمن معرفی آثار تاریخی و صنایع دستی بافق نقش شرکت سنگ آهن و مثبت مدیر این مجموعه در حمایت از گردشگری و محیط زیست را برای مردم ایران بیان کند.

گلریز قول داد نحوه پخت پلو توکی را به مردم ایران زمین در برنامه بهونه آموزش دهد.