امروز : جمعه 28 دی 1397
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 13799
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 نوامبر 2017 - 08:04
حسن زاده بافقی : دوره آموزشی مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی در محیط متغیر امروزی ، مدیران غیر مالی را برای بهبود تصمیمات متخذه ، ارزش آفرینی و ایفای بهتر مسئولیت های خود یاری می کند .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی ؛ دوره آموزشی مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی طی روزهای شنبه و یکشنبه ، بیستم و بیست و یکم آبان سالجاری در محل سالن کنفرانس مدیریت شرکت در آهنشهر با تدریس آقای دکتر قاسم موءذنی برگزار گردید .

مدیر آموزش و پژوهش شرکت با اعلام این خبر و با بیان اینکه این دوره با استقبال خوب معاونین و مدیران غیر مالی شرکت روبرو شده اظهار داشت :

آشنا بودن مديران غير مالي با اصول و مفاهيم مالي و حسابداري کمک مي کند تا تصميماتي که آثار مالي کوتاه مدت و بلند مدت دارند بهتر اتخاذ شود. از اين رو ضرورت دارد تا مديران غير مالي در محيط متغير امروزي براي بهبود تصميمات متخذه، ارزش آفريني و ايفاي بهتر مسئوليت هاي خود در زنجيره ارزش بطور نسبي با اصول و مفاهيم و دانش مالي و حسابداري آشنا شوند.

حبیب حسن زاده اضافه کرد :هدف و ضرورت دوره اهميت و نقش اطلاعات مالي و حسابداري در ايفاي هر يک از وظايف مديريت اعم از پيش بيني و برنامه ريزي، هدف گذاري، هدايت، کنترل و انگيزش بر همه مديران کاملاً آشکار مي باشد. آشنا بودن مديران غير مالي با اصول و مفاهيم مالي و حسابداري کمک مي کند تا تصميماتي که آثار مالي کوتاه مدت و بلند مدت دارند بهتر اتخاذ شود. از اين رو ضرورت دارد تا مديران غير مالي در محيط متغير امروزي براي بهبود تصميمات متخذه، ارزش آفريني و ايفاي بهتر مسئوليت هاي خود در زنجيره ارزش بطور نسبي با اصول و مفاهيم و دانش مالي و حسابداري آشنا شوند.