امروز : دوشنبه 28 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 13915
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 26 دسامبر 2017 - 08:08
جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت سنگ آهن بافق جهت ارائه گزارش مالی شش ماهه اول سال 96 و بررسی راههای افزایش سرمایه این شرکت در تهران برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت سنگ آهن مرکزی بافق مربوط به شش ماهه اول سال جاری با هدف افزایش سرمایه و در راستای ارائه گزارشات و بررسی ارقام مالی شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در تهران برگزار شد.

مهندس ابوطالبی مدیر مالی و بازرگانی شرکت سنگ آهن هدف از برگزاری این نشست را بررسی راههای افزایش سرمایه ای شرکت و تصویب آن در مجمع عادی این عنوان کرد و افزود: این امر سبب اصلاح ساختار سرمایه ای شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و استفاده از معافیت های مالی در سال آینده خواهد شد.

وی افزود : در این جلسه برنامه های اجرایی هیئت مدیره مانند پروژه گندله سازی سه چاهون مطرح و آمار و ارقام عملکردی آن نسبت به سال گذشته مورد بررسی و افزایش سرمایه شرکت سنگ آهن تا میزان پانصد میلیارد تومان مورد تصویب قرار گرفت

همچنین گزارش اجمالی توسط حسابدار شرکت ارائه و به سوالات مطرح شده در این زمینه پاسخ داده شد.

مهندس ابوطالبی خاطر نشان کرد: مقرر گردید اهم موارد مطرح شده در مجمع عمومی فوق العاده مربوط به شش ماهه دوم سال 96 پیگیری و برای سال مالی بعد اقدامات لازم انجام گیرد.