امروز : جمعه 28 دی 1397
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 13954
تاریخ انتشار: چهار شنبه 24 ژانویه 2018 - 11:33
به همت شرکت سنگ آهن بافق:
جشن بزرگ فجر دانش به منظور تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت سنگ آهن امشب با اجرای زنده کنسرت خواننده محبوب کشوری در سالن امام علی(ع) آهنشهر برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی ؛ همزمان با شب میلاد حضرت زینب(س) و فرا رسیدن ایام ا…دهه فجر،جشن بزرگ فجر دانش به منظور تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت سنگ آهن بافق با اجرای زنده کنسرت خواننده محبوب کشور،سالار عقیلی و کمدین استانی مهدی صفوی زاده در سالن امام علی(ع) آهنشهر برگزار شد.

در این مراسم محمد جواد عسکری،مدیر عامل شرکت سنگ آهن ضمن خیر مقدم به خواننده مشهور کشور و تبریک اعیاد پیش روبا اشاره به اهميت تحصيل علم ودانش ، نقش اولياء دانش آموزان را در موفقيت فرزندان خود مهم ارزيابي کرد و در اين خصوص از پدران و مادران دانش آموزان ممتاز قدرداني نمود.

وی همچنين از تلاش ارزنده و در خور تحسین دانشجویان و دانش‌آموزان مستعد و ممتاز فرزندان کارکنان شرکت سنگ آهن در عرصه علم و دانش تشکر و اظهار امیدواری نمود:  ان شاءالله دانشجويان و دانش‌آموزان مستعد فرزندان کاركنان اين شركت همواره در مسير كمال و تعالي و فضايل علمي و اخلاقي همواره موفق باشند