امروز : جمعه 28 دی 1397
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 14211
تاریخ انتشار: شنبه 17 فوریه 2018 - 14:12
مراسم اختتامیه مسابقات کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی جام دهه فجر امشب در سالن امام علی(ع) آهنشهر برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ مراسم اختتامیه مسابقات کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی جام دهه فجر امشب با حضور مدیر عامل،مدیر حراست،مدیر حوزه مدیر عامل و جمعی دیگر از مسئولان شرکت سنگ آهن در سالن امام علی(ع) آهنشهر برگزار شد.

در این مراسم محمد جواد عسکری،مدیر عامل شرکت سنگ آهن در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از مدیر عامل وهیئت مدیره باشگاه سنگ آهن و همکاران آنان در برگزاری این دوره از مسابقات ورزشی گفت: جای خرسندی است که جمعی زیادی از خانواده های شرکت سنگ آهن امروز در کنار بخش صنعت در بحث ورزش و سلامت نیز کنار یکدیگر باشند و با روحیه ای شاد وارد محل کار خود شوند.

وی با تاکید بر اهمیت اجرای ورزش در بین کارمندان سنگ آهن افزود: تلاش شد تا در این راستا بهترین امکانات ورزشی در اختیار ورزشکاران،علاقمندان و فعالان این عرصه قرار گیرد،چرا که همانگونه که همیشه گفته شده،نیروی انسانی سرمایه های شرکت هستند و امیدوارم از این امکانات ورزشی باشگاه راضی باشند.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن در پایان سخنان خود با ارزوی موفقیت برای همه فعلان عرصه ورزشی از تلاش همه سرپرستان، مربیان، بازیکنان و کادر داوری تشکر نمود.

در ادامه این مراسم از مقام های اول تا سوم رشته های فوتسال بالای 35 سال و زیر 35 سال،مقام اول تا سوم رشته های والیبال، تنیس روی میز و تنیس خاکی با اهداء لوح سپاس،تصویر تیمی و بن کارت هدیه تجلیل شد.

لازم بذکر از طرف پرسنل باشگاه و والیبالیست ها از زحمات مدیر عامل با اهداء قاب وان یکاد تقدیر و تشکر شد.