امروز : جمعه 28 دی 1397
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 14275
تاریخ انتشار: سه شنبه 27 فوریه 2018 - 18:00
سرمربی تیم هندبال سنگ آهن بافق :
سرمربی تیم هندبال سنگ آهن بافق گفت: تیم از لحاظ بازیکن در تنگنا است اما انگیزه کافی برای کسب عنوان سوم را دارند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی،شهداد مرتجی، سرمربی تیم هندبال سنگ آهن بافق  گفت: سطح لیگ برتر هندبال را پایین عنوان و اظهار کرد: سطح لیگ برتر دو، سه سالی است که نسبت به سال‌های گذشته پایین آمده است و دلیل آن هم خروج لژیونرها از هندبال ایران است. البته با خروج لژیونرها فرصت خوبی برای باشگاه‌ها و مربیان به دست آمده تا از بازیکنان جوان استفاده کنند. با این شرایط جوانان خود را نشان دادند و این سبب می‌شود که پشتوانه ای برای آینده  تیم‌ ‌ملی ساخته شود و آنها در آینده هندبال ایران را در دست بگیرند.

سرمربی تیم‌ ‌ هندبال سنگ آهن بافق در مورد بازی‌های آخر لیگ برتر هندبال، اظهار کرد: با توجه به نتیجه‌ای که هفته‌ پیش، در بازی گچساران و سپاهان رقم خورد، مقام‌های اول و دوم  میان گچساران و کازرون تقسیم خواهد شد. سپاهان و بافق هم در کورس مقام سومی قرار دارند و کسب این مقام بستگی به بازی آخر رودر روی ما در یزد دارد.

او ادامه‌ داد:  نتیجه‌ هفته‌ سیزدهم برای تیم ما و سپاهان مهم است. در این هفته ما مقابل مس کرمان به میدان می رویم و سپاهان برابر کازرون قرار می گیرد و نتیجه این هفته‌ برای هر دو تیم سرنوشت ساز است. اما چیزی که تعیین کننده مقام سومی است بازی رو در روی  تیم ما و سپاهان در بازی هفته‌ آخر است.

مرتجی به انگیزه کافی بازیکنانش برای کسب مقام سومی اشاره کرد و گفت‌: بافق سال‌ها است که مقامی در لیگ برتر هندبال کسب نکرده است و تنها یک مقام سومی در کارنامه دارد. من امیدوارم که امسال این اتفاق برای بافق مجددا رخ دهد. البته مقداری شرایط تیم خوب نیست و بازیکنان آسیب دیده زیادی در تیم داریم. از لحاظ بازیکن در تنگنا هستیم اما انگیزه کافی در میان بازیکنان وجود دارد، تا در روز آخر و در زمین خودمان نتیجه‌ بگیریم و سوم شویم.

سرمربی تیم هندبال سنگ آهن بافق، خاطر نشان کرد: خدا را شکر در این سال تیم بافق مشکل مالی نداشت و باشگاه چیزی که در قراردادها تعهد کرده بود را پرداخته و از این حیث مشکلی وجود ندارد.

وی در پایان از مردم فهیم و خونگرم بافق درخواست کرد که با حضور در سالن امام علی(ع) و تشویق تیم هندبال، تیم با روحیه ای مضاعف به مصاف سپاهان برود.

تیم سنگ آهن بافق در حال‌ حاضر با ۱۶ امتیاز برابر با تیم سپاهان و با اختلاف گل بیشتر در رده سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر هندبال قرار دارد و باید برای تثبیت جایگاه سومی خود در دو هفته‌ آخر لیگ برتر هندبال به برتری برسد.

تیم هندبال سنگ آهن این هفته در کرمان به مصاف مس می رود.