امروز : پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 14526
تاریخ انتشار: شنبه 7 آوریل 2018 - 14:55
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی، از افزایش و رشد دو برابری بازدیدکنندگان و مسافران نوروزی از مجموعه شرکت سنگ آهن در تعطیلات نوروزی خبر داد

به گزارش مرگز اطلاع رسانی؛ مدیرروابط عمومی ضمن تبریک سال نو در گزارشی از روند بازدید کنندگان نوروزی گفت: برای استقبال از نوروز و بازدیدکنندگان نوروزی از مجموعه شرکت سنگ آهن طی جلسات متعددی با حراست، کنترل ترافیک، روابط عمومی، ایمنی شرکت و سه چاهون، برنامه ریزی های لازم صورت گرفت تا زمینه بازدید ایمن ازاین مجموعه مورد برای علاقه مندان فراهم آید .
وی گفت: امسال بیش از ۲1 هزار و 88 نفر با بیش از ۴ هزار و 790 خودرو از شرکت سنگ آهن در ایام نوروز بازدید کردند که نسبت به سال گذشته با افزایش دو برابری روبرو بودیم.
حسن زاده با بیان اینکه آمار ثبت شده شرکت دقیق می باشد، افزود: با همت پرسنل انتظامات شرکت و سه چاهون، ورودی از یک درب صورت می گرفت و تمامی خودروهای ورودی با آمار سرنشین های آن دقیق ثبت شده است.
به گفته حبیب حسن زاده محل های از پیش تعیین شده و مورد بازدید شرکت توسط گردشگران و مسافران نوروزی شامل بازدید از پیت معدن، ، موزه سنگ و معدن ، مجموعه آگلومراسیون و سایت گندله سازی بوده است .
وی در ادامه بیان داشت: از برنامه های پیش از نوروز شرکت سنگ آهن، حضور عمونوروز و حاجی فیروز در محل کار پرسنل شرکت که خبر از شروع سال جدید به کارکنان شرکت می داد و مورد استقبال کارکنان قرار گرفت.
وی اطلاع رسانی و نصب پرچم های الوان در بلوار معدن، شهرک آهنشهر و داخل شرکت را از فعالیت های روابط عمومی عنوان کرد و افزود: برای اولین بار، طرح تکریم همسر کارکنان را به مرحله اجرا گذاشتیم .
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن در پایان از همکاری ومساعدت مدیر عامل شرکت، مجموعه شرکت و پرسنل روابط عمومی و حراست و انتظامات تقدیر و تشکر کرد.