امروز : پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 14541
تاریخ انتشار: یکشنبه 8 آوریل 2018 - 10:00
طی مراسمی از زحمات 30 ساله دکتر حسین محمد میرزایی، جانشین مدیر عامل و مدیر مجموعه HSE به مناسبت بازنشستگی وی تقدیر و تشکر شد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی، در پی افتخار بازنشستگی دکتر حسین محمد میرزایی، جانشین مدیر عامل و مدیر مجموعه HSE، جمعی از کارکنان قسمت بهداری به همراه پزشکان، پرستاران و رضا فلاح مبارکه با حضور در هتل نیکان بافق از زحمات وی تقدیر و تشکر کردند.
در این مراسم رضا فلاح مبارکه طی سخنانی از زحمات صادقانه و بی دریغ دکتر حسین محمد میرزایی در مجموعه HSE و تلاش های ایشان در خصوص پیشبرد اهداف شرکت سنگ آهن تقدیر و برای وی آرزوی موفقیت نمودند.
وی گفت: یکی از افتخارات من نشستن بر روی صندلی فردی است که همیشه برای من و دوستان ارزش قائل شد. دکتر میرزایی فردی دلسوز نسبت به پرسنل خود بوده است و امروز با رضایتمندی همه کارکنان به خدمت خود در شرکت پایان می دهد.
در ادامه دکتر میرزایی ضمن خرسندی از حضور جمع حاضر با اظهار رضایت از تلاش 30 ساله خود گفت: بازنشستگی فصل نوینی از زندگی است و خداوند را شاکرم که توفیق خدمتگزاری به مردم شهرستان بافق همراه با اخلاص در عمل به من عنایت فرمود..
در پایان این مراسم از خدمات و تلاش های ارزنده دکتر حسین محمد میرزایی با اهدا لوح تقدیر و شاخه گل از سوی کارکنان تجلیل شد.