امروز : جمعه 28 دی 1397
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 14563
تاریخ انتشار: سه شنبه 10 آوریل 2018 - 06:55
جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص):
حبیب حسن زاده عقلانیت اقتصادی از مهمترین راهکارهای عملی اقتصاد مقاومتی است و تاکید کرد: حمایت از کالای ایرانی،مسئله ای است که باید همه بزرگان،اندیشمندان و مسئولان برای تحقق آن در یک مسیر حرکت کنند.تولید با کیفیت برای ایجاد اعتماد مصرف کننده،تحریم خرید کالاهای خارجی توسط مردم و حمایت مسئولان از تولید داخل، سرفصل های مهم اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش آفتاب بافق؛حلقه صالحین پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن امشب با حضور حبیب حسن زاده،جانشین فرمانده پایگاه و بسیجیان برگزار شد.

در این مراسم حسن زاده ضمن تبریک سال نو، پیرامون نامگذاری سال جدید به ” حمایت از کالای ایرانی” از سوی مقام معظم رهبری مطالبی را بیان کرد و گفت: حمایت از کالای داخلی امری مهم است و نقشی مؤثر در رونق چرخه اقتصاد کشور و معیشت کارگر ایرانی دارد.

وی وجود مشکلات در عرصه اقتصادی را علت نامگذاری چندین ساله پیرامون این موضوع دانست و افزود: اقتصاد مقاومتی تنها راه رشد کشور است.

حسن زاده در مورد تبین شعار سال حمایت از کالای ایرانی و نگاه دین اسلام به کار و کارگر با ذکر حدیثی از رسول اکرم (ص) گفت:” عبادت 10 جزء است و 9 جزء آن کسب روزی حلال می باشد ” و رویکرد مقام معظم رهبری برای انتخاب شعار سال در سال های اخیر پیرامون اقتصاد، اهمیت این موضوع را می رساند.

جانشین فرمانده نبی اکرم(ص) با اشاره به ظرفیت های داخلی کشور برای تحقق و رشد اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: متاسفانه مسئله اقتصاد مقاومتی در کشور آن گونه که باید مورد توجه قرار نمی گیرد و این باعث شده است تا کشورهای غربی از این فرصت استفاده کنند و چرخه اقتصاد ما را به دست گیرند و کالاهای مصرفی کشور را تولید و وارد کشور کنند.

حسن زاده عقلانیت اقتصادی از مهمترین راهکارهای عملی اقتصاد مقاومتی است و تاکید کرد: حمایت از کالای ایرانی،مسئله ای است که باید همه بزرگان،اندیشمندان و مسئولان برای تحقق آن در یک مسیر حرکت کنند.تولید با کیفیت برای ایجاد اعتماد مصرف کننده،تحریم خرید کالاهای خارجی توسط مردم و حمایت مسئولان از تولید داخل، سرفصل های مهم اقتصاد مقاومتی است.

 در ادامه حجت الاسلام دهستانی،نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه پیرامون اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای داخلی مطالبی را بیان کرد.