امروز : جمعه 28 دی 1397
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 14608
تاریخ انتشار: چهار شنبه 11 آوریل 2018 - 12:28
حبیب حسن زاده در دیدار با فرماندار بافق گفت: روابط عمومی باید اطاق اندیشه ورزی سازمان باشد و مجموعه خود را به سمت تعالی و رشد و در نتیجه تولید و بهره وری بیشتر همراه با ارتقا بهداشت روانی کارکنان هدایت کند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی،حبیب حسن زاده،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی صبح امروز  با فرماندار بافق دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حبیب حسن زاده با تبریک سال نو،روابط عمومی را پل ارتباط بین سازمان های درونی و بیرونی دانست و برارتقای این جایگاه در ادارات و سازمان ها با توجه به فراگیر شدن بحث تبلیغ محیطی تاکید نمود.
وی افزود: روابط عمومی باید اطاق اندیشه ورزی سازمان باشد و مجموعه خود را به سمت تعالی و رشد و در نتیجه تولید و بهره وری بیشتر همراه با ارتقا بهداشت روانی کارکنان هدایت کند.

سپس فرماندار بافق ضمن اظهار خرسندی از حضور جمع حاضر و تشکر از زحمات رضا فلاح مبارکه،انتصاب حبیب حسن زاده را به سمت مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن تبریک گفت و خاطر نشان کرد: روابط عمومی به عنوان چشم و گوش یک سازمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید بتواند با انجام وظایف خود در تقویت و کارآمدی سازمان نیز سهیم باشد.

زاده رحمانی تصریح کرد: روابط عمومی ها به نوعی رابط بین سازمان با افکاری عمومی هستند و این مسئله سبب می شود تا جایگاه و اهمیت روابط عمومی مضاعف شود.