امروز : شنبه 5 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 15586
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 اکتبر 2018 - 21:03
مدیر عامل شرکت سنگ آهن:
علی اکبر رحیمی بافقی سلامت بهداشت و روان پرسنل سنگ آهن را از مهمترین موضوعات دانست و بیان کرد: برای یک مجموعه 6 هزار نفری باید امر مهم بهداشت ودرمان مورد توجه قرار گیرد. ما فرش قرمز برای سرمایه گذار پهن می کنیم تا در بحث بهداشت و درمان انگیزه ای ایجاد شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن؛ در ادامه دیدارهای ارگان ها و ادارات شهرستان بافق با علی اکبر رحیمی بافقی ،صبح امروز مسعود دانشی مدیر شبکه بهداشت و درمان به همراه مسئولان بهداشت شهرستان و بیمارستان ولی عصر بافق با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت سنگ آهن با وی دیدار و گفتگو کردند.

 

در ابتدا این دیدار مسعود دانشی ضمن تبریک انتصاب علی اکبر رحیمی  بافقی به سمت مدیر عامل شرکت سنگ آهن از زحمات محمد جواد عسکری مدیر عامل سابق و مدیر صندوق بازنشستگی فولاد کشور در امر بهداشت و درمان شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

 

وی کمک های شرکت سنگ آهن در زمان مدیریت محمد جواد عسکری را بسیار شایان دانست و گفت: خرید دستگاه های پزشکی اعم از باپرسکوپی، اندسکوپی، چشم و اتوپالس که نقش بسیار بالایی در بازگشت بیماران دارد را از جمله این خدمات عنوان کرد.

 

دانشی افزود: یکی از اهداف حوزه بهداشت و درمان و گروه پزشکی شهرستان کم کردن مسیر رفت و آمد بیماران به مرکز استان می باشد و این امر محقق نمی شود مگر با حضور پزشکان متخصص در بافق که مدیر عامل سابق شرکت تلاش بسیاری در این زمینه نمودند و ما خواهان ادامه این موضوع از سوی مدیریت جدید این مجموعه هستیم.

 

قائمی مدیر بیمارستان ولیعصر بافق نیز در این دیدار خاطر نشان کرد: اساسی ترین مشکل در امر بهداشت و درمان ساختمان بیمارستان می باشد که از شما خواهاینم جهت ساخت این مجموعه ما را یاری کنید.

 

در ادامه مدیر عامل شرکت سنگ آهن ضمن خوش آمد گویی به مسئولین حاضرین ابراز داشت: به عنوان یک بافقی تمام تلاش خود را برای عمران و آبادانی شهر خواهم کرد.

 

وی سلامت بهداشت و روان پرسنل سنگ آهن را از مهمترین موضوعات دانست و بیان کرد: برای یک مجموعه 6 هزار نفری باید امر مهم بهداشت ودرمان مورد توجه قرار گیرد.

 

رحیمی یادآور شد: ما فرش قرمز برای سرمایه گذار پهن می کنیم تا در بحث بهداشت و درمان انگیزه ای ایجاد شود.

 

مدیر عامل شرکت پیشگیری را مهمترین موضوع عنوان کرد و تصریح کرد: برای کاهش هزینه های درمان باید پیشگیری کنیم تا از فشارهای عصبی و روانی؛ سکته های مغزی و قلبی جلوگیری شود و در امر ارتقای روح و روان پرسنل سرمایه گذاری کرد.

وی مسئله اشتغالزایی را از جمله دغدغه های خود بیان کرد و خاطر نشان کرد:  تمام توجه من به ایجاد و راه اندازی پروژه های در دست اقدام برای رفع مشکل اشتغال است اما شما مسئولان بهداشت و درمان شهرستان نیز برای داشتن شهری سالم ما را یاری کنید .