امروز : جمعه 15 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 16053
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 8 نوامبر 2018 - 12:31
مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی مشترک درگذشت مرحوم اصغر دهستانی را تسلیت گفتند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و علی اکبر رحیمی بافقی مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی مشترک در گذشت اصغر دهستانی برادر شهید حسن دهستانی و محمد دهستانی مدیر عامل سابق شرکت سنگ آهن را به خانواده گرامی وی تسلیت عرض نمودند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

انا لله و انا الیه راجعون

والد داغدار و خانواده شریف شهید دهستانی

با سلام و احترام،

 

درگذشت فقید سعید مهندس اصغر دهستانی بافقی ، کارشناس مبرز و  ارزشمند مخابرات،  یادگار و رزمنده دوران دفاع مقدس و اخوی مدیر عامل فقید شرکت سنگ آهن مرکزی، خلد آشیان مرحوم مهندس محمد دهستانی، که در کمال ناباوری ما را ترک و در جوار قرب حق تعالی آرمید را  محضر کلیه داغداران و بویژه خانواده شهید معظم و علی الخصوص پدر داغدار و محترم آن عزیز سفر کرده تسلیت می‌گویم.

 

اسباب تاسف است که عزیزی را از دست دادیم که نه تنها در تخصص آکادامیک و بلکه در زمینه اخلاق و وارستگی و معرفت دینی یک الگوی کم نظیر برای نوجوانان و جوانان خصوصا و جامعه رزمندگان دوران دفاع مقدس عموما بود و بی شک یاد و نام و خدمات ارزنده اش هماره زنده و جاری است.

 

اینجانبان ضایعه موءلمه فقدان این مرد اخلاق و رزمنده دوران دفاع مقدس را به خانواده شهید معظم دهستانی و به خانواده محترم و داغدار ایشان و جامعه ایثارگران و دوستان و لا سیما پدر داغدار و معظم ایشان تسلیت می‌گوییم و برای آن عزیز سفر کرده گرامی، آرامش ابدی و روضه رضوان و برای بازماندگان محترم شکیبایی و استعانت از صبر از درگاه ایزد منان خواستاریم.

والجنه للمتقین.

 محمد جواد عسکری                    مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور

علی اکبر رحیمی                              مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق