امروز : جمعه 15 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 16192
تاریخ انتشار: شنبه 17 نوامبر 2018 - 17:26
جمعی از مسئولان ارشد شهرستان بافق در پیامی مشترک درگذشت رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور و معاون وی را به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی تسلیت عرض نمودند.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ امام جمعه بافق،فرماندار،مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و نماینده مجلس شورای اسلامی در پیامی مشترک در گذشت سید تقی نور بخش رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور و عبدالرحمن تاج الدین معاون وی را به محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی تسلیت عرض نمودند.

 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای دکتر شریعتمداری، وزیر محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی

بیوت معزای مرحوم نوربخش و تاج الدین

 

سلام علیک و رحمة الله

مشیت الهی بر این تعلق گرفته که دو مدیر موفق کشور،خدمتگزاران صدیق مردم ودلسوزان این مرز و بوم آقایان دکتر سید محمد تقی نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین رئیس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی در آستانه شهادت امام حسن عسکری(ع) در جوار قرب حق قرار گیرند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی است.

مرحوم دکتر سید محمد تقی نوربخش،همراه صدیق و کوشای دولت در 5 سال گذشته؛مدیری متعهد و دلسوز،پرکار،صادق و متواضع بود که لحظه ای از خدمت به خانواده تامین اجتماعی بویژه کارگران زحمتکش و بازنشستگان شریف باز نایستاد.

عبدالرحمن تاج الدین معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی نیز سالها در مسئولیت های مختلف پارلمانی و اجرایی خدمات ارزنده ای داشتند؛ و تقدیر چنین بود که این دو چهره خدمتگزار؛با هم و در مسیر خدمت به مردم به دیدار معبود بشتابند.

اینجانبان این ضایعه را به خانواده های محترم نور بخش و تاج الدین، وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی، خانواده بزرگ دولت و جامعه بزرگ کارگری تسلیت می گوییم.

برای آن عزیزان فقید که در راه خدمت به مردم جان خود را تقدیم کردند، از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه و علو درجات،برای خانواده های محترم ایشان و بازماندگان صبر و اجر و برای مصدوم این حادثه شفای عاجل و کامل مسألت داریم.