امروز : جمعه 28 تیر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 17930
تاریخ انتشار: پنجشنبه 24 ژانویه 2019 - 19:23
مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق در دیدار با ابراهیم تفکری فرزند معلول یکی از بازنشستگان شرکت گفت: از شنبه پیگیر مشکل تو خواهیم شد و تلاش می کنیم آن را حل نماییم تا ان شاءالله پس از ایام فاطمیه و در چهلمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی شاهد مراسم ازدواج ابراهیم و شادمانی والدین وی باشیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ علی اکبر رحیمی بافقی مدیر عامل شرکت سنک آهن مرکزی ایران بافق عصر امروز به همراه مسلم بمانی پور رئیس شورای اسلامی کار شرکت معدنچیان و مسئول مرکز اطلاع رسانی با حضور در منزل معلول، ابراهیم تفکری با وی دیدار و گفتگو کرد.

 

در ابتدای این دیدار شیرعلی تفکری پدر خانواده با اظهار خرسندی و تشکر از حضور مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق و همراهان وی، گفت: متاسفانه مدیران و مسئولان قول هایی به ابراهیم دادند که به آن عمل نکردند و امروز باید پاسخگوی دل شکسته فرزند معلولمان باشند.

 

سپس ابراهیم تفکری با اظهار خرسندی از دیدار  علی اکبر رحیمی بافقی با وی گفت: سه سال از دیدار علی ربیعی وزیر رفاه کار و امور اجتماعی با من طی سفر به بافق می گذرد. ایشان قول داد که در امر ازدواج  من را یاری کند و برای مراسم عروسی ام به بافق بیاید اما پس از سه سال، همه من را به دست فراموشی سپردند و آرزویم را به باد دادند.

 

وی افزود: امروز از شما مدیر مردمی و بومی که اخلاق و منش تان زبانزد خاص و عام است، تقاضا دارم مشکل بیمه و اشتغال من را حل کنید،چند نفری را برای ازدواج انتخاب کرده ام اما آنان مشکل من را نداشتن بیمه عنوان کردند.

 

مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق پس از شنیدن صحبت های ابراهیم تفکری گفت، از شنبه پیگیر مشکل تو خواهیم شد و تلاش می کنیم آن را حل نماییم تا ان شاءالله  پس از ایام فاطمیه و در چهلمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی شاهد مراسم ازدواج و شادمانی والدین ابراهیم باشیم.

 

لازم به ذکر است، از 8 فرزند خانواده تفکری ، 5 فرزند به علت بیماری نامعلومی دچار معلولیت می شوند که از میان آنان تنها ابراهیم در قید حیات است.