امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 18253
تاریخ انتشار: یکشنبه 3 فوریه 2019 - 18:22
نشست کمیته عالی حفاظت فنی و بهداشت کار شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صبح امروز به ریاست مدیر عامل شرکت در دفتر وی برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ در ابتدای این نشست رضا فلاح پیرامون شکاف های موجود در ورودی کارت زنی واحد فرآوری و راه آهن مطالبی را بیان کرد و از مشاوران کاوشگران به سرپرستی مهندس شیوایی و تیم وی خواست که پیرامون این موضوع و میزان خطرات احتمالی و نحوه رفع این مشکل راهکاری ارائه شود.

 

در ادامه مهندس شیوایی گزارش از بررسی های صورت گرفته ارائه کرد.

 

سپس مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق با بیان اینکه اقدامات باید با رویکرد ایمنی و تامین سلامت پرسنل باشد،تصریح کرد: حفظجان و سلامت پرسنل بر هر چیزی مقدم است و ما مسئول سلامت و جان پرسنل شرکت هستم. بحث ذخیره الویت دوم تا پنجم من است و حاضرم تمام چغارت را بدهم اما شاخه مویی از سر پرسنل کم نشود.

 

وی اولین برنامه را پایدار سازی و ایمن سازی معدن عنوان کرد تا در خصوص خطراتی که با آن مواجه هستیم، بر اساس الویت برنامه ارائه شود و طی زمانبندی مشخص اقدامات لازم انجام گیرد.

 

رحیمی بافقی در بحث راه آهن با اشاره به بازدید انجام گرفته آن را الویت ندانست و اظهار کرد: الویت اول بحث جاده است که اگر شما نیز به نتیجه رسیدید اعلام نمایید تا طبق برنامه و جدول زمانبندی، اداره راه سازی با کمک حوزه های دیگر چون واحد حراست و فرآوری شرکت وارد کار شده و جاده جایگزین را مشخص کنند و این امر هر چه سریعتر انجام گیرد.

 

وی خاطر نشان کرد: در طرح ارائه شده باید حفظ حداکثری زیرساخت های شرکت نیز انجام گیرد و از هر گونه هزینه کلان اجتناب پذیر برای شرکت پرهیز شود و با توجه به شرایط اقتصادی شرکت و پروژه ها و طرح های در دست اقدام به ویژه گندله سه چاهون این امر انجام شود.

 

مدیر عامل شرکت سنگ آهن تاکید کرد: هر گونه طرح ارائه شده باید عدم ایجاد وقفه در تولید شرکت هم در استخراج چغارت و نیز کارخانه های جانبی را همراه داشته باشد و این ملاحظات مدنظر قرار گیرد .