امروز : چهارشنبه 1 آبان 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 18899
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 مارس 2019 - 09:17
مدیر خدمات رفاهی و امور اجتماعی شهرک آهنشهر گفت: در آستانه سال نو شهرک آهنشهر و پارک تفریحی آن برای استقبال از مهمانان نوروزی آماده سازی شده است.

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ سید علیرضا حسینی مدیر خدمات رفاهی و امور اجتماعی شهرک آهنشهر با بیان اینکه در آستانه سال نو و استقبال از مهمانان نوروزی اقدامات لازم برای آماده سازی شهرک و فراهم نمودن امکانات رفاهی انجام گرفته است،گفت: هر ساله پرسنل خدوم شهرک آهنشهر این مجموعه را جهت استقبال از میهمانان نوروزی و رفاه مسافرین و شهروندان عزیز مهیا می کنند.

 

 وی افزود: بتن ریزی محوطه پارک ماریتا، ایجاد ۱۲ ست ورزشی و آماده سازی برای میهمانان نوروزی، رنگ آمیزی حوضچه ها و پاشو راه های استخر آهن شهر، رنگ آمیزی سماور،قوری و فنجان کنار دریاچه آهنشهر، ایجاد 6 محل برای مهمانان نوروزی جهت شستشوی ظروف و استفاده از آب شرب و مصرفی میهمانان نوروزی از جمله این اقدامات است.

 

 علیرضا حسینی یادآور شد: فضاسازی ورودی شهرک آهنشهر با کاشت نهال و گل کاری، رنگ آمیزی لاستیک های ماشین و قرار دادن گل و گلدان در داخل آن، ایجاد فضای سبز در روبروی رستوران آهنشهر از عمده کارهای این مرکز برای نوروز می باشد.

 

 وی با آرزوی سالی سرشار از موفقیت و امید برای میهمانان نوروزی با بیان اینکه ایجاد ایستگاه های صلواتی از دیگر اقدامات شرکت سنگ آهن مرکزی بافق می باشد،خاطر نشان کرد: پرسنل خدوم خدمات و رفاه شهرک آهنشهر در تمامی روزهای تعطیل در خدمت میهمانان نوروزی می‌باشند.

 

 مدیر خدمات رفاهی و امور اجتماعی شهرک آهنشهر ادامه داد : از اقدامات مهم دیگر جهت رفاه میهمانان نوروزی ایجاد محل نماز و سجاده می باشد.

وی در پایان از میهمانان نوروزی خواست زباله های خود را در محل های تعبیه شده قرار دهند و از روشن کردن آتش در زیر درختان جدا خوداری کنند و در صورت نیاز به هیزم از زمین مکان جمع آوری هیزمهای باغ گیلو و محل های آماده شده برای ایجاد آتش استفاده کنند.