امروز : چهارشنبه 1 آبان 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 18905
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 مارس 2019 - 15:54
فرمانده بسیج کارگری سپاه الغدیر یزد:
فرمانده بسیج کارگری سپاه الغدیر یزد در دیدار با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گفت: همه با تفکر بسیجی تلاش می کنند منویات مقام معظم رهبری را به ثمر رسانده و شرکت سنگ آهن نیز با سعی خود توانست در جبهه اقتصادی موفق عمل کند.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ نیکنام فرمانده بسیج کارگری سپاه الغدیر استان یزد صبح امروز به همراه رضایی پور فرمانده بسیج کارگری بافق و حجت الاسلام واعظی مسئول حلقه های صالحین با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با رضا فلاح مبارکه سرپرست مجموعه دیدار و گفتگو کردند.

 

در ابتدای این دیدار رضایی پور فرمانده بسیج کارگری بافق با تبریک انتصاب رضا فلاح به عنوان سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، وی را از بسیجیان فعال مجموعه دانست که در دوران مدیریت  روابط عمومی و  HSEشرکت همکاری خوبی با بسیج کارگری و سپاه ناحیه بافق داشته است.

 

وی امیدوار شد با همت و درایت فلاح مبارکه شاهد گسترش و توسعه فعالیت های اقتصادی و عمرانی در سطح شرکت و بافق بود و افزود: امیدواریم با همکاری خوبی که سپرست مجموعه با بسیج کارگری داشته، بتوان اقدامات خوبی در بحث فرهنگی انجام دهیم.

 

رضایی پور یادآور شد: شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با 6 هزار نفر نیرو 2 هزار بسیجی عادی،فعال و گردان نبی اکرم(ص) دارد که مشغول به فعالیت هستند.

 

وی با اعلام آمادگی بر همکاری مجموعه بسیج کارگری با شرکت سنگ آهن بافق اظهار کرد: خوشبختانه در این مدت کم که سرپرستی شرکت به عهده رضا فلاح مبارکه قرار گرفته،ایشان پیگیر مسائل خانواده های شهدا و فرزندان شاهد بودند.

 

فرمانده بسیج کارگری بافق در پایان امیدوارشد با کارهای عمرانی که سرپرست شرکت پیگیر آن هستند تا با حمایت مسئولان شهرستان انجام گیرد ،این همکاری ها در بحث بسیج کارگری نیز تداوم داشته باشد.

 

سپس حجت الاسلام واعظی مسئول حلقه های صالحین بسیج کارگری با اشاره به رشد حلقه های صالحین در مجموعه، هدف از تشکیل آن را به عنوان بازوان شرکت عنوان کرد تا بسیجیان شاغل در قسمت های مختلف با انجام وظیفه خود الگوی خوبی برای دیگران باشند.

 

وی با بیان اینکه تلاش شده معضلات و مشکلات مجموعه در حلقه های صالحین مطرح شود،افزود: از جمله این مباحث نظم و انضباط کاری،توجه به نکات ایمنی،جایگاه کار و کارگر،جهاد اقتصادی و… که نیاز و به روز بود در جلسات بیان شده است.

 

در ادامه نیکنام فرمانده بسیج کارگری سپاه الغدیر استان یزد با تبریک انتصاب فلاح به عنوان سرپرست شرکت سنگ آهن بافق، وی را فرد ارزشی از خانواده شهدا دانست که در بحث بسیج همکاری های بسیار خوبی چه در زمینه گردان،بسیج کارگری و … داشته است و از وی تشکر کرد.

 

وی پایگاه نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن مرکزی بافق را یکی از پایگاه های نمونه در کشور عنوان کرد که از جایگاه ویژه ای برخوردار است و با اشاره به کسب چندین مقام کشوری،اظهار کرد: لازم است از محمد جواد عسکری که به عنوان فرمانده پایگاه همیشه پای کار بوده و علاوه بر کنترل مجموعه بحث پایگاه بسیج را نیز به خوبی نظارت داشته،تشکر نمایم.

 

نیکنام گردان نبی اکرم (ص) را یکی از گردان های خوب شهرستان بافق معرفی کرد که حدود 2 هزار و 500 نفر از بسیجیان با این گردان ارتباط دارند و تاثیر خوبی در شهرستان دارند و گفت: امیدواریم با پشتیبانی،مساعدت و مدیریت سرپرست مجموعه بتوانیم بحث پایگاه را بهتر از گذشته دنبال کنیم و در بحث پشتیبانی رزمی، گردان،فعالیت های فرهنگی و اجتماعی با کمک یکدیگر در جهت ارتقاء و رشد پایگاه بسیج گام موثر برداریم.

 

فرمانده بسیج کارگری سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به جنگ اقتصادی و نرم که با آن مواجه هستیم،افزود: پایگاه نبی اکرم(ص) و سنگ آهن بافق که به عنوان یکی از شرکت های کلیدی استان مطرح است ،می تواند تاثیر بسزایی در جلوگیری از برخی مشکلات، نابسامانی ها یا جنگ های روانی که دشمن بدنبال آن است، داشته باشد.

 

وی در ادامه بیان کرد: همه اعضای شرکت و بسیجیان که در جبهه اقتصادی تلاش می کنند، با کار کردن خود با دشمن مبارزه می کنند و همه همراه بودند تا شرکت جایگاه خوبی پیدا کند.

 

نیکنام با بیان اینکه علیرغم مشکلات اما شرکت عملکرد خوبی در بحث کنستانتره داشته است،اظهار داشت: با وجود نخبگان خوبی که در شرکت است و دستگاه های خوبی که اختراع شده و به همت مدیرعامل و سایر دوستان توانستیم موفقیت خوبی در کشور بدست آوریم و ارز آوری کنیم.

 

وی بسیج کارگری را جدا از شرکت و مردم ندانست و تصریح کرد: همه با تفکر بسیجی تلاش می کنند منویات مقام معظم رهبری را به ثمر رسانده و شرکت سنگ آهن نیز با سعی خود توانست در جبهه اقتصادی موفق عمل کند و این مرهون تلاش نیروها،خون شهدا و علمای این شهرستان است .

 

فرمانده بسیج کارگری سپاه الغدیر استان یزد در پایان امیدوار شد همچون گذشته علم بسیج را بالا گرفته و با همکاری و همراهی این مجموعه و در رأس بسیج کارگری بتوان با همفکری بسیج و سپاه در راستای فرامین مقام معظم رهبری گام موثری برداشت.

 

سپس رضا فلاح مبارکه ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور فرمانده بسیج کارگری سپاه الغدیر یزد گفت: نه تنها من بلکه هر فرد دیگری که در این جایگاه قرار گیرد وظیفه دارد که از ارکان و اساس نظام دفاع کند و بسیج یکی از همین بحث ها است.

وی خود را جزو جامعه هدف بسیج کارگری دانست و افزود: آنچه در توان باشد در چهارچوب قوانین و مقررات در بحث بسیج انجام خواهیم داد. وظیفه بسیج کارگری جذب و ساماندهی 6 هزار نیروی شرکت سنگ آهن است و آمادگی داریم هر کجا نیاز به کمک است تا آنجا که مقدور باشد،انجام دهیم.

 

وی با اشاره به موفقیت های پایگاه نبی اکرم(ص) در کشور با بیان اینکه توانایی آن را داریم تا بار دیگر این مقام برتر را بدست آوریم اظهار کرد: البته برخی شیوه ها باید اصلاح شود و هر گونه مساعدت در بحث های گردان و فرهنگی انجام را خواهیم داد و در این راستا از ظرفیت های موجود شرکت با در اختیار گذاشتن آنان استفاده می کنیم.

 

فلاح مبارکه با تاکید بر ارتباط و تعامل متقابل بین بسیج کارگری و شرکت،رضایی پور را به عنوان یک فعال اجتماعی و مذهبی معرفی کرد و اعلام آمادگی به هر گونه همکاری با بسیج نمود.