امروز : چهارشنبه 1 آبان 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 18990
تاریخ انتشار: شنبه 23 مارس 2019 - 21:03
به مناسبت فرا رسیدن سال نو خورشیدی،سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق عصر امروز با حضور در دفتر امام جمعه بافق با حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی دیدار کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به همراه مدیر حوزه مدیرعامل و سرپرست حراست عصر امروز در دیدار با امام جمعه شهرستان بافق فرا رسیدن سال نو را به وی تبریک عرض نمودند.

 

در این دیدار رضا فلاح مبارکه ضمن تبریک سال نو با اشاره به شکست رکورد تولید کنسانتره که نوید بخش توسعه، رونق و شکوفایی اقتصاد شهر و کشورمان است،افزود: با تولید 300 هزار تن بالاتر از برنامه 5 میلیون تنی توانستیم رکورد  تولید کنسانتره را بشکنیم.

 

وی افزود: با توجه به راه اندازی گندله سازی در سال جاری هر چه تولید کنستانتره بالا برود ارزش افزوده ما بیشتر خواهد شد.

 

سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با بیان اینکه چارت سازمانی گندله سازی مشخص شده است،اظهار کرد: به زودی اعلام می کنیم تا از طریق اداره کاریابی و نصب بنر در سطح شهر برای جذب نیروهای مورد نیاز در رشته های مهندسی مکانیک،برق، مواد و تکنیسین ثبت نام به عمل آورده شود تا طی برگزاری آزمون نیروهای مورد نیاز را استخدام کنیم.

 

 وی افزود: اولویت با نیروهای بومی شهرستان بافق است تا در راستای اشتغالزایی جوانان قدمی موثر برداشته شود.

 

فلاح مبارکه با اشاره به نامگذاری سال 98 به رونق تولید یادآور شد: در سال جاری دغدغه تمام مسئولین نظام برای رونق تولید را با بهره برداری گندله سازی و ارزش افزوده برای چرخه فولاد و منطقه خواهیم داشت.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی ضمن تشکر از حضور سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و همراهان وی،سال نو را تبریک گفت و با اعلام حمایت از این شرکت در راستای رسیدن به اهداف این مجموعه و توسعه شهر،برای رضا فلاح مبارکه آرزوی موفقیت و سلامتی کرد.