امروز : جمعه 22 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19001
تاریخ انتشار: دوشنبه 25 مارس 2019 - 07:11
روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق هم چون سالهای گذشته با آماده سازی مجموعه تفریحی آهنشهر، هتل نیکان و مجموعه معدنی خود آماده پذیرایی و استقبال از میهمانان نوروزی می باشد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ در حالی که تنها سه روز از گشایش مجموعه معدنی شرکت  می گذرد اما استقبال گردشگران و میهمانان نوروزی برای بازدید از این مجموعه بسیار چشم گیر بوده است.

به گفته بسیاری از بازدیدکنندگان تلاش نیروهای خدوم انتظامات و برخورد بسیار شایسته آنان جهت پاسخگویی و راهنمایی در طول مسیر قابل تقدیر می باشد.

در نوروز امسال تلاش شده فضای بازدید برای بازدیدکنندگان گسترده تر شود تا گردشگران و مسافرین نوروزی با صبر و حوصله از بخش های قابل بازدید این مجموعه معدنی دیدن کنند.

در این بازدید ،میهمانان نوروزی می توانند مسیر میدان چغارت را دور زده و از ورودی اداره جدید شرکت سنگ آهن به طرف مجموعه گندله سه چاهون حرکت کنند.تمام مسیر توسط پرچم و آدمک هایی آماده شده و بازدیدکنندگان پس از عبور از محل کارخانه گندله سازی  وارد مجموعه آگلومراسیون و سپس با دور زدن میدان برای بازدید وارد پیت معدن می شوند.

 

گردشگران نوروزی همچنین می توانند از موزه منحصر به فرد شرکت  دیدن کنند و در پایان از مسیر خروجی آگلومراسیون خارج شوند.

لازم به ذکر است، ورود بازدیدکنندگان با وسیله نقلیه موتورسیکلت، وانت و نسیان با حمل مسافر، ممنوع می باشد و میهمانان نوروزی ملزم به رعایت کلیه موارد ایمنی ذکر شده در طول مسیر می باشند.