امروز : جمعه 22 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19033
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 26 مارس 2019 - 11:08
در اولین روز کاری از سال جدید مدیران،معاونین و سرپرستان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت با رضا فلاح مبارکه وی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ در اولین روز کاری از سال جدید محمد جواد رنجبر معاون برنامه ریزی و راهبردی،مهدی طالعی سرپرست مالی و بازرگانی، سید علیرضا میرطاهری سرپرست منابع انسانی و امور اجتماعی،ابراهیم غلامرضا پور مدیر ایمنی،بهداشت و محیط زیست ،اعضای شورای اسلامی کار شرکت سنگ آهن و شرکتهای زیر مجموعه و سید عباس سیف اللهی سرپرست حراست و حفاظت فیزیکی هر کدام طی دیداری جداگانه به همراه پرسنل زیر مجموعه خود با رضا فلاح مبارکه دیدار کردند.

در ابتدای هر دیدار مدیران،معاونین و سرپرستان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ضمن تبریک سال نو گزارشی از عملکرد مجموعه خود را به سمع مدیریت رساندند.

سپس رضا فلاح مبارکه سرپرست شرکت سنگ آهن بافق ضمن خوش آمد گویی و تبریک سال جدید با اشاره به نامگذاری سال 98 به نام رونق تولید گفت: در سال گذشته توانستیم رکورد تولید کنستانتره 5 میلیون تنی را با 300 هزار تن تولید ببیشتر بشکنیم. در سه چاهون نیز توانستیم با کاهش توقف رکورد جدیدی را بدست آوریم و از آنجا که در آینده بیشترین حجم بار از این معدن خواهد بود، نوید خوبی برای شرکت است. ما توانستیم در سال 97 رونق تولید را به منصه ظهور برسانیم.

 

وی با اشاره به اینکه 6 هزار نفر نیرو در مجموعه مشغول به کار هستند،افزود: با پرورش این نیروها می توانیم برای پروژه های جدیدی که در آینده  تعریف می کنیم با آموزش های کیفی در جهت توانمند سازی پرسنل از آنان استفاده کنیم.

 

فلاح مبارکه اضافه کرد: با همدلی و تعامل می توان سال پر رونقی را به جهت تولید بیشتر و رسیدن به اهداف شرکت داشته باشیم.

 

وی رویکرد شرکت را نگاه به داخل مجموعه عنوان کرد تا نیروهای جوان، تحصیلکرده و پر انرژی را در کنار نیروهای مجرب و باتجربه قدیمی قرار دهیم تا در بحث مدیریت دانش و اطلاعات اقدامی موثر انجام گیرد و تصریح کرد: طی 3 سال آینده نیروهای قدیمی و پیشکسوت جمع ما را ترک خواهند کرد و باید دانش و اطلاعاتی که شرکت هزینه کرده تا این افراد بدست بیاورند با تخلیه اطلاعات در شرکت نگه داریم تا در آینده مجموعه دچار ضعف و خللی نشود.

 

سرپرست شرکت سنگ آهن با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت های شرکت ،اظهار کرد: در این مسیر به کمک و راهنمایی همه همکاران نیاز دارم، چرا که هر گونه نقصی در شرکت تمام سیستم را دچار مشکل خواهد کرد.

 

وی با تاکید بر کاهش هزینه های شرکت برای بهره برداری از پروژه ها به ویژه گندله سه چاهون،گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه ای که به ما تحمیل شده است بدون شک ایده های نو و راهکارهای جدید کمک موثری برای کاهش هزینه های شرکت به جهت بهره برداری از پروژه ها به ویژه گندله سازی خواهد کرد.

 

 فلاح مبارکه افزود: راه اندازی گندله سه چاهون سبب ارزش افزوده به کار و ایجاد سودآوری بیشتر برای شرکت و کمک به طرح های توسعه می شود.