امروز : جمعه 22 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19077
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 26 مارس 2019 - 19:51
قاسم زاده رئیس آموزش و پرورش شهرستان بافق صبح امروز به همراه شریعتی معاون پشتیبانی با حضور در دفتر سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی با رضا فلاح مبارکه دیدار کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رئیس اداره آموزش و پروزش بافق در ابتدای این دیدار ضمن تبریک سال جدید به بیان برخی از مشکلات این اداره پرداخت که می بایست بصورت ریشه ای حل شود.

 

قاسم زاده با تاکید بر لزوم مهارت آموزی دانش آموزان پیش از پایان دوره تحصیل خود در مقطع دبیرستان افزود: طرحی به نام ایران مهارت وجود دارد که مدارس در طول این دوره باید یکی از مهارت های مذکور را به دانش آموزان پیش از پایان مقطع دبیرستان بیاموزند، چرا که به این نتیجه رسیده اند اخذ مدرک بدون کسب مهارت آنان را در بازار کار دچار مشکل خواهد کرد.

 

وی اظهار داشت: خوشبختانه در بافق بیشتر دانش آموزان به رشته های فنی و حرفه ای گرایش پیدا کرده اند که این در استان سر آمد است.

 

سپس سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _ بافق ضمن خوش آمدگویی و تبریک سال نو گفت: رویکرد شرکت کمک به مدارس و آموزش و پرورش بافق با هماهنگی بین دو مجموعه می باشد.

 

وی در خصوص تامین تجهیزات برای مدارس شهرستان بافق بیان کرد: شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق آمادگی دارد با اعلام درخواست از سوی اداره آموزش و پرورش بافق مبنی بر نیاز خود در زمینه آموزش،تجهیزات و … در آن زمینه مساعدت لازم را در حد توان خود و چارچوب ضوابط داشته باشد.