امروز : جمعه 22 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19085
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 مارس 2019 - 20:35
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به همراه پرسنل خود به منظور تبریک سال جدید با رضا فلاح مبارکه سرپرست شرکت دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ حبیب حسن زاده بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق در ابتدا حلول سال 98 را به رضا فلاح سرپرست شرکت تبریک گفت و با گرامیداشت سال رونق تولید بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری سال جدید به نوعی رونق اقتصاد و بهروزی کشور و گذر از پیچ مشکلاتی است که برای ما ایجاد شده است، می باشد .

 

وی امیدوار شد سال 98 برای کشور به ویژه شرکت سنگ آهن سالی پر خیر و برکت باشد و اظهار داشت: شعار این سال را می توان به شرکت عطف داد و امیدواریم در سال جدید بتوانیم با تلاش، پشتکار،وجدان کاری و انضباط اداری مددکار و مساعد مدیریت شرکت سنگ آهن مرکزی در امر تولید بیشتر باشیم.

 

حسن زاده افزود: معتقدم برخی شعارهایی که مقام معظم رهبری برای نامگذاری سال انتخاب کرده اند با گذر سال و ایام محو نمی شود و باقی است، شعارهای جدید مکمل شعارهای گذشته است و امیدوارم نامگذاری سال 98 به ” رونق تولید ” علاوه بر رونق تولید سنگ آهن، رونق تولید اخلاق و حس قانونمداری و وجدان کاری و تولید نیروی متخصص متعهد باشد.

 

وی روابط عمومی ها را نقطه ثقل مجموعه ها دانست و گفت: در گستره ایران اسلامی به ویژه کسانی که به نوعی با ارباب رجوع ها سر و کار دارند، روابط عمومی ها نقطه ثقل مجموعه ها هستند و امیدواریم امسال سال رونق تولید اخلاق،حاکمیت دوستی و مودت و خویشتن داری از برخی از حاشیه سازی ها و مسائل جزئی باشد که همچون غبار فضا را می گیرد تا واقعیت ها و حقیقت محو شود.

 

حسن زاده بافقی در پایان سخنان خود امیدوار شد مجموعه روابط عمومی بتواند این حاکمیت ها را رونق دهد تا مدد کار مدیریت شرکت در پیشبرد اهداف عالی شرکت که در واقع تحقق منویات امام خامنه ای است و بویژه در زمینه افزایش تولید، گسترش دامنه اقتصاد پویا، بهبود اقتصاد مملکت،کاهش بار مشکلات از قشر آسیب پذیر جامعه که اکنون تحت فشار شرایط نابسامان اقتصادی کشور هستند، باشد .

 

مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن تصریح کرد:  بدون شک اگر نیت ما عمل صالح و خیر باشد برخی از مسائل پیش آمده نیز حکمت و خیری در آن است که ما به میمنت سال جدید آن را به فال نیک می گیریم و امیدواریم منشأ خیر و برکت برای مجموعه شهرستان بافق و مردم شریف آن باشد، آن شاالله .

 

در ادامه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با تبریک سال نو و خدا قوت به مجموعه روابط عمومی امیدوار شد در سال 98 که از سوی مقام معظم رهبری ” رونق تولید”  نامگذاری شده است، بتوانیم آنرا به منصه ظهور برسانیم.

 

وی با بیان اینکه در سال 97 توانستیم رکورد تولید کنستانتره 5 میلیون تنی را با 300 هزار تن بیشتر بشکنیم،افزود:  در معدن سه چاهون نیز توانستیم با کاهش توقف، رکورد جدیدی را بدست آوریم که این موفقیت را به تمام پرسنل شرکت تبریک می گویم و امیدوارم  در سال 98 نیز این ثبت رکوردها ادامه داشته باشد.

 

فلاح مبارکه اظهار کرد: در این مسیر به کمک تمام 6 هزار نفر پرسنل شرکت به عنوان سرمایه های اصلی شرکت نیازمندیم. با پرورش این نیروها و آموزش های کیفی در جهت توانمند سازی پرسنل  میتوان از آنان برای آینده شرکت به عنوان یک ثروت ماندگار در مجموعه شهر و شرکت استفاده کرد.

 

وی رویکرد شرکت را نگاه به داخل مجموعه عنوان کرد تا نیروهای جوان، تحصیلکرده و پر انرژی در پست های مدیریتی و سرپرستی شرکت قرار گیرند که باید در این خصوص بر روی مدیریت دانش تمرکز کنیم و تصریح کرد: طی 3 سال آینده نیروهای قدیمی و پیشکسوت جمع ما را ترک خواهند کرد و باید دانش و اطلاعاتی که شرکت هزینه کرده تا این افراد بدست بیاورند با تخلیه اطلاعات در شرکت نگه داریم تا در آینده مجموعه دچار ضعف و خللی نشود.

 

سرپرست شرکت سنگ آهن در بخشی دیگر از سخنان خود وظیفه روابط عمومی را اطلاع رسانی و پاسخگویی دانست و گفت: روابط عمومی به عنوان پیشانی شرکت است که آن مجموعه را معرفی می کند و شأن و جایگاهش حکم میکند تا در نزدیکترین کانون به مدیریت شرکت قرار داشته باشد.

 

وی خطاب به پرسنل این واحد تاکید کرد: به سمت ایده های نو بروید و کاری کنید تا در پرسنل ایجاد انگیزه برای تولید بیشتر شود.

 

فلاح مبارکه در پایان سخنان خود سالی پر رونق همراه با شادی برای مجموعه روابط عمومی و خانواده های آنان و پر رونق در تولید برای شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق از خداوند متعال آرزومند شد.