امروز : جمعه 22 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19531
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 آوریل 2019 - 11:39
همزمان با آغاز هفته کارگر؛
مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز همزمان با آغاز هفته کارگر به همراه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی کشور با حضور در حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی نسبت به مقام شامخ امام خمینی(ره) ادای احترام کردند.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ همزمان با آغاز هفته کارگر مراسم تجدید با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور محمد شریعتمداری وزیر  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی معاونین ، مشاورین ، مدیران ، روسای سازمانهای تابعه ، کارکنان این وزارتخانه  و مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در مرقد مطهر امام راحل(ره) برگزار شد.

 

شرکت کنندگان در این مراسم با نثار تاج گل و قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل و شهدای والا مقام  تجدید پیمان کردند .

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در این آیین ضمن خواندن فاتحه، یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را نیز گرامی داشتند.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) نگاه ویژه ای به کارگران به عنوان نیروهای مولد جامعه داشتند، اظهار داشت: امیدواریم امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است شاهد ارتقای منزلت کارگران در جامعه باشیم.

 

شریعتمداری ادامه داد: امروز در آستانه هفته کار و کارگر بسیار خشنودیم که به همراه جمعی از کارگران پرتلاش کشور در جوار مرقد مطهر امام راحل با آرمان های والای ایشان تجدید بعیت می کنیم.

 

وی با بیان اینکه کارگران ایران اسلامی همواره پیرو خون شهدا و رهبر معظم انقلاب هستند، عنوان کرد: تلاش تمامی کارگران ایران اسلامی در جهت روشن نگاه داشتن فانوس نظام اسلامی ایران است که امروز به خوبی توسط رهبر معظم انقلاب هدایت می شود.