امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19620
تاریخ انتشار: دوشنبه 29 آوریل 2019 - 20:59
اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی آهن بافق صبح امروز اولین جلسه خود را در دفتر سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با حضور رضا فلاح مبارکه برگزار کرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ اولین جلسه هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی آهن صبح امروز در دفتر سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با حضور رضا فلاح مبارکه سرپرست شرکت،سید علیرضا میرطاهری رئیس هیئت مدیره باشگاه،ابراهیم تفکری بافقی نائب رئیس هیئت،مهدی طالعی خزانه دار و عضو هیئت،محمد رضا کاظمی و علی محمد قاسمی اعضای هیئت مدیره برگزار شد.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در این جلسه با تاکید بر اهمیت ورزش کارکنان شاغل شرکت و تندرستی آنان بیان کرد: ما متولی سلامت و نشاط شاغلین در شرکت هستیم که به وسیله ورزش تامین می شود و رویکرد اصلی باید تشویق پرسنل به ورزش و تسهیل شرایط برای ورزش کردن و نیز فراهم نمودن امکانات باشد.

رضا فلاح مبارکه با توجه به مبالغ بسیاری که سالانه از سوی شرکت در بحث درمان پرسنل و خانواده های آنان صرف می شود،هر گونه هزینه برای تشویق پرسنل به ورزش را ارزشمند و به عنوان درآمد دانست و گفت: یکی از رویکردهای هیئت مدیره در برنامه ریزی ها باید این باشد که چه مشوق هایی را بگذاریم تا پرسنل به ورزش سوق پیدا کنند و جذب شوند.

فلاح مبارکه از هیئت مدیره باشگاه آهن خواهان شد، توجه جدی و برنامه ریزی برای ورزش پرسنل شرکت و خانواده های آنان  را بیشتر مدنظر قرار دهند.

گفتنی است؛ محمد رضا کاظمی نیز به عنوان مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی باشگاه آهن تعیین شد.