امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19624
تاریخ انتشار: چهارشنبه 1 می 2019 - 08:17
به همت روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق:
جشن بزرگ روز کارگر با هدف تجلیل از کارگران تلاشکر شرکت سنگ آهن مرکزی بافق شب گذشته با حضور جمعی از مسئولات شهرستان و کارگران خدوم مجموعه سنگ آهن در سالن ورزشی امام علی(ع) آهنشهر برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ در آستانه روز جهانی کارگر،مراسم جشن بزرگ روز کارگر شب گذشته با حضور معاون فرماندار،سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق،رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان و کارگران خدوم و پرتلاش شرکت سنگ آن مرکزی بافق در سالن ورزشی امام علی(ع) آهنشهر برگزار شد.

در این مراسم که با همت روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق برگزار شد،ابتدا آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری قرآن جواد رایگان تلاوت شد و سپس اجرای برنامه ها توسط مجریان توانمند و جوان صادق خواجه ای و فاطمه تقی زاده انجام گرفت.

رضا فلاح مبارکه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در این مراسم با بیان اینکه این شرکت با 6 هزار پرسنل در زمینه معدن کاری و صنعت فرآوری فرآورده های معدنی مشعول به فعالیت است،گفت: هر ساله از بین کارگران شرکت براساس شاخص های نظم و انضباط کاری،همکاری با سرپرستان مربوطه و قابلیت ها و کارایی پرسنل افراد نمونه انتخاب می شوند.

وی با اشاره به اینکه بیش از 250 نفر از کارگران این مجموعه مورد تجلیل قرار می گیرند،افزود:  از میان 6 هزار نفر پرسنل شرکت از بخش های اداری از هر 30 نفر یک نفر به عنوان نمونه انتخاب شده و در بخش های تولید،معدنی و فنی از هر 20 نفر یک نفر نمونه انتخاب شده که در مجموع بیش از 250 نفر از کارگران نمونه با اهدای هدایا تقدیر و تجلیل می شود.   

تجلیل کارگران نمونه شرکت با حضور سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، معاون فرماندار، رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی،اجرای استند آپ کمدی مجید افشاری و خواننده نسل جوان و نام آشنای کشور سینا شعبانخانی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

 

عکس: عرفان مرشد زاده