امروز : چهارشنبه 1 آبان 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19717
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 2 می 2019 - 14:01
سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به مناسبت فرا رسیدن 12 اردیبهشت سالروز شهادت آیت الله مطهری و روز معلم پیامی صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد گرانقدر شهید مرتضی مطهری، روز معلم را به معلمین فرهیخته و باصفای خطه عالم پرور و فرهنگ مدار شهرستان بافق تبریک عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

به نام خداوند علم و اندیشه

 

درود و سلام بر پیام آوران نور و انسانیت، مردان و زنانی که خالصانه و با تمام وجود دستان کوچکمان را گرفتند تا با آرامش از پیچ و خم های مسیر بگذریم، راه را نشان دادند تا در چاه نیفتیم، همراهی مان کردند تا گمراه نگردیم و امروز هر که هستیم و به هرجا رسیده ایم وامدار سرچشمه نگاه محبت آمیز و خرمن علم و معرفت این صبوران بی ادعا هستیم.

هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم، فرصت مغتنمی است تا به یاد روزهای خوش مدرسه، یعنی ایام رویش و رشد و بالندگیمان، در برابر بزرگ معلمانی که کلامشان نور بود و نگاهشان روشنی بخش راه و لبخندشان نیروبخش حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه فرد و جامعه؛ تمام قد بایستیم و خاضعانه سر تعظیم فرود آوریم که (( من علّمنی حرفا فقد صیّرنی عبدا))  و بی شک ” زبوسیدنی های این روزگار یکی هم بود دست آموزگار

 

اینجانب بر خود فرض می دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد گرانقدر شهید مرتضی مطهری، محضر تک تک فرهنگیان عزیز، معلمین فرهیخته و باصفای خطه عالم پرور و فرهنگ مدار شهرستان بافق، ارادت و تبریک ویژه خویش را همراه با تقدیر و قدرشناسی تقدیم نمایم.

 

امیدوارم با همت والای همه فرهنگیان عزیز، استادان و معلمان فرهیخته و تلاش به سوی جامعه ای پویا و با نشاط گام برداریم تا فردایمان بهتر از امروز رقم بخورد. تلاش مشفقانه و مخلصانه امروز معلمان، فرزندانمان را برای ساختن و اداره کردن هر چه بهتر جامعه اسلامی و انسانی و تحقق آرمان ها و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری آماده خواهد نمود.

 

رضا فلاح مبارکه

سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق