- مرکز اطلاع رساني - http://news.icioc.ir -

دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ سمیه ایزدیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در این دیدار با تبریک انتصاب رضا فلاح به عنوان سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از کمک ها و حمایت های این شرکت تشکر کرد و خواستار نگاه ویژه وی به امر ورزش شهرستان شد.

ایزدیان در ادامه گزارشی از عملکرد و فعالیت های اداره ورزش و جوانان بافق ارائه کرد و با بیان اینکه شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و باشگاه آهن نقش به سزایی در ترویج ورزش داشته است تصریح کرد : حمایت ، همکاری و مساعدت شرکت سنگ آهن  و باشگاه فرهنگی ورزشی آهن بافق در بالا بردن سطح ورزش شهرستان و کیفیت امکانات ورزشی و خدمات صورت گرفته در این حوزه بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است .

در ادامه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ضمن خوش آمدگویی به مسئولان حاضر با بیان دیدگاه خود نسبت به ورزش و استفاده از ظرفیت های ورزشی شهرستان و شرکت گفت: با توجه به دیدگاهی که به امر ورزش داشتم در انتخاب هیئت مدیره باشگاه آهن از توان و ظرفیت اداره ورزش و جوانان نیز استفاده نمودیم و تاکید شد تا به سمت سرمایه گذاری بروند و شرکت سنگ آهن بافق نیز در حد توان و در چهارچوب قانون کمک هایی خواهد کرد.

 

وی تصریح کرد: شرکت سنگ آهن خود را موظف به ترویج و توسعه ورزش به ویژه در بین پرسنل مجموعه خود می داند و تاکنون جهت ورزش و امور جوانان از هیچ گونه کمکی دریغ نکرده است.

فلاح مبارکه با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری در ورزش هزینه نیست،افزود : با سرمایه گذاری در بخش ورزش ، آینده ای عالی را  میتوان برای جوانان و نوجوانان تضمین نمود.

سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پایان سخنان خود گفت : مجموعه باشگاه ورزشی سنگ آهن و شرکت سنگ آهن آمادگی هرگونه همراهی و همکاری  برای رشد و توسعه ورزش در سطح  شهرستان را اعلام میدارد .

  [1]

[2]

[3]

[4]

[5]

[6]