امروز : جمعه 22 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19730
تاریخ انتشار: شنبه 4 می 2019 - 17:07
در پی درگذشت مرحوم " حسینعلی دهستانی " پدر شهید حسن دهستانی، سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی درگذشت مرحوم ” حسینعلی دهستانی ” پدر شهید حسن دهستانی و مرحوم محمد دهستانی مدیرعامل سابق شرکت سنگ آهن بافق را به خانواده و بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

انا لله و انا الیه راجعون

 بیت محترم شهید معظم حسن دهستانی و جمیع متعلقین

سلام علیکم

در مکتب صبر زینب (سلام الله علیها)، مجاهدت به شکیبایی و صلابت در سرافرازی است. ایمان معنوی و مشی متعالی، نشان افتخاری برای جمله خانواده معزز شهدا و جانبازان و رزمندگان عزیز است.

اینجانب در کمال تاسف و اندوه عمیق قلبی، درگذشت کوه صبر و استواری، والد مکرم و فقید شما بزرگواران، فقید خلد آشیان مرحوم حاج حسینعلی دهستانی بافقی، پدری که در دامن پر مهر خود فرزندان نامدار و انقلابی پروراند و در دایره ابتلاء الهی شهید عزیز حسن دهستانی را در برهه ای از زمان، و سرباز گمنام آقا امام زمان و سردار سازندگی بافق، چون خلد آشیان محمد  دهستانی را که نمونه بارز یک انسان با فضیلت و مدیری دینی و متخلق به اخلاقی اسلامی بود را در فترتی دیگر به دیار باقی بدرقه کرد ، و ایضا داغ سنگین دیگر فرزندان را صبورانه تحمل نمود را به شما و خانواده محترم، بویژه همکاران محترم از فرزندان آن عزیز سفر کرده و قاطبه دوستان آن فقید سعید تسلیت عرض می نمایم.

از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام مجاهدت آن عزیز در تحمل دوران شهادت فرزند برومندش و نیز صبر و شکیبائی آن پدر بزرگوار در تحمل دوران پر مرارت فقدان سه فرزند عزیزش ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو درجات را برای همه آنان و بویژه این پدر بزرگوار سفر کرده مسألت دارم.

رضا فلاح مبارکه

سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق