امروز : شنبه 16 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19735
تاریخ انتشار: شنبه 4 می 2019 - 17:22
به مناسبت درگذشت مرحوم " حسینعلی دهستانی " پدر شهید حسن دهستانی و مرحوم محمد دهستانی مدیرعامل سابق شرکت سنگ آهن،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ حبیب حسن زاده بافقی دیر روابط عمومی شرکت سنگ اهن مرکزی بافق در پیامی درگذشت مرحوم ” حسینعلی دهستانی ” پدر شهید حسن دهستانی و مرحوم محمد دهستانی مدیرعامل سابق شرکت سنگ آهن را به خانواده محترم و بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

بسم‌الله‌الرحمن الرحيم

انالله و انا اليه راجعون

بيت معظم شهيد والامقام حسن دهستانی بافقی

سَلاَمٌ عَلَيْكُم بِمَا صَبَرْتُمْ

خبر ارتحال والد معظم و بزرگوار شما، مرحوم “حاج حسینعلی دهستانی بافقي” موجب تألم و تأثر خاطر گرديد. آن فقيد سعيد را همان بس که با توشه گران پارسايي و عشق به اهل بيت (عليهم السلام) با لبيک به نداي «إرجعي إلي ربک»، جهان سفلي را وانهاد و به ديار باقي شتافت و در جوار فرزند شهيدش سکني گزيد.

اينجانب درگذشت آن فقید سعید و عزیز سفر کرده را که پس از عمري تلاش و فداکاري و تحمل درد فراق فرزند شهيدش، و فرزندان برومندش و لاسیما سردار سازندگی بافق خلد آشیان مرحوم محمد دهستانی بافقی در جوار رحمت حق آرام گرفته است به خانواده و بازماندگان آن مرحوم و بویژه برادر و همکار داغدیده ام جناب آقای مهدی دهستانی تسليت گفته و از خداوند متعال براي آن مرحوم علو درجات و همجواري و همنشيني با ارواح طيبه شهداء و براي بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل مسئلت دارم.”

والله عنده حسن الماب

حبیب حسن زاده بافقی

مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق