امروز : چهارشنبه 1 آبان 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19806
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 14 می 2019 - 14:44
رضا فلاح مبارکه در پی انتصاب وی به سمت مدیر عاملی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق طی پیامی از حسن اعتماد مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد کشور بخاطر این انتصاب و نیز ابراز احساسات و عواطف صادقانه مردم و مسؤلین در این خصوص تشکر و قدردانی نمود و از همه بزرگواران تقاضا نمود از نصب هر گونه بنر و انتشار پیام تبریک در جراید و غیره خطاب به این خادم خود خودداری کنند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

و ما تفعلوا من خیر یعلمه الله (بقره ۱۹۷)

حمد و سپاس بیکران به درگاه خدای تبارک و تعالی که در دوران با شکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی، این کمترین عبد خود را در شمار خدمتگزاران این نظام مقدس قرار داد تا با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و پاسداری از خون شهیدان و حفظ ارزش ها ادای وظیفه نمایم. و سپاس فراوان از حسن نظر مدیر عامل محترم  موسسه صندوق حمایت و بازنشستگان فولاد کشور و با قدردانی از حمایت بی دریغ مسؤلین محترم و ابراز احساسات و عواطف پاک مردم و کارکنان عزیز شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به این خادم خود، بر خویشتن وظیفه می دانم با ادای احترام به آحاد همشهریان عزیز که از طریق ارسال پیام های تبریک در فضای مجازی،تماس تلفنی،پیامک و با عناوین مختلف ابراز لطف و محبت نموده اند، تقدیر و تشکر ویژه نمایم.

امیدوارم با تلاش و کوشش فراوان و در سایه همدلی آحاد مسئولین شهر و با همکاری و مشارکت شما شهروندان عزیز در اداره امور شرکت سنگ آهن مرکزی به ویژه هدایت طرحهای توسعه به سمت ساحل بهره برداری ، شاهد پیشرفت و ترقی و آبادانی شهر عزیزمان باشیم، ان شاالله .

از محضر همه شما بزرگواران و دوستان استدعای عاجزانه دارم از نصب و الصاق هر گونه بنر و پارچه تبریک و نیز انتشار پیام تبریک انتصاب در جراید جدا اجتناب نمائید.

خادم شما

رضا فلاح مبارکه

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران