امروز : جمعه 29 شهریور 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19841
تاریخ انتشار: شنبه 18 می 2019 - 12:52
حبیب حسن زاده بافقی به مناسبت ۲۸ اردیبهشت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ حبیب حسن زاده بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی فرا رسیدن فرارسیدن ۲۸ اردیبهشت ماه روز جهانی موزه و میراث فرهنگی را به رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان بافق و همکاران وی و تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

بسم ا… الرحمن الرحیم

ما این همه مفاخر تاریخی داریم. این همه چیزهایی که مایه تفاخر ملت ایران است، اعتماد به نفس ملت ایران است، چرا اینها را نشان ندهیم. ( ۱۸/ ۲ / ۱۳۸۷

              مقام معظم رهبری(حفظه ا…)

برای ایران بزرگ و کهن با پیشینه ای عظیم و سرشار، یکی از سرمایه های ملّی، میراث فرهنگی است که حفظ و نگهداری آن وظیفه همگانی است و این موضوع اهمیّت آموزش همه ی افراد جامعه از کوچک و بزرگ را برای حفظ آن میراث ارزشمند، از طریق رسانه و مطبوعات و بالا بردن فرهنگ نگهداری از آثار باستانی دوچندان می کند. باید به دیگران بیاموزیم که این آثار تا حد زیادی می تواند فرهنگ کهن هر جامعه را به دنیا معرفی کرده و در جهت جلب جهانگرد و بالابردن درآمد ملّی مؤثر باشد.

اینجانب فرارسیدن ۲۸ اردیبهشت ماه روز جهانی موزه و میراث فرهنگی را به رئیس محترم اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان دار الشجاعه بافق و همکاران محترمشان و تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض نموده آرزومندم در نمایش هرچه بهتر پدیده های طبیعی، دست سازهای بشری، تاریخ گذشته و آثار باستانی این مرز و بوم به مردم به ویژه آینده سازان مملکت، بیش از پیش موفق و مؤید باشند.

حبیب حسن زاده بافقی

مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _ بافق