- مرکز اطلاع رساني - http://news.icioc.ir -

سوم خرداد ، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان ، استقامت و پایداری ملت ایران

مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ حبیب حسن زاده بافقی جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص) در پیامی سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر را گرامی داشت.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ (حج 39 )

سوم خرداد ، یادآور دلاور مردی و ایثار شهیدان ، استقامت و پایداری ملت ایران ، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان امام خمینی (ره) است که فرمود: “خرمشهر را خدا آزاد کرد ”
تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت و همچون سپهری پرستاره می درخشند. در این میان،حماسه آزاد سازی خرمشهر ، به عنوان نقطه عطفی به شمار می آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم ، به منصه ظهور رسید.
بی شک آزادی خرمشهر جاودان را باید مرهون تلاش و استقامت انسان های خود باور و خدا محوری دانست که پیام آزادی و آزادگی را فریاد کشیدند و در لبیک به رهبر و مقتدای خویش داستان عشق و دلدادگی به ولایت را ماندگار نمودند.
آزادی خرمشهر نشان داد که وقتی جبهه کفر و استکبار با همه امکانات مادی، رسانه ای و نظامی خود در یک طرف و ایمان و اعتقاد راسخ به خدا و شهادت با پشتوانه مکتب حسینی و عاشورایی در طرف دیگر قرار می گیرند، پیروزی در این عرصه با کسانی است که برای خدا حرکت کرده و در این راه از جان و مال خود گذشتند و برای تحقق آرمانهای نظام الهی همه هستی خود را فدا نمودند.
اينجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن عملیات فتح خرمشهر و امام شهیدان، سالروز اين نصر بزرگ الهي را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز ( حفظه الله و رعاه ) و همه مردم شهیدپرور دار الشجاعه بافق، خصوصاً خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ايثارگران، جانبازان و آزادگان سرافراز 8 سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده ، توفيقات همگان را در مسير پاسداشت از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از درگاه ايزدمنان مسئلت دارم.
والعاقبه لاهل التقوی و الیقین
حبیب حسن زاده بافقی
جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق