امروز : دوشنبه 28 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 19945
تاریخ انتشار: جمعه 24 می 2019 - 14:14
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی درگذشت ناگهانی " محمد جواد بابائیان " فرزند محسن باباییان از پرسنل خدوم این مجموعه را تسلیت عرض نمود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ حبیب حسن زاده بافقی درگذشت ناگهانی و اسف‌بار جوان ناکام ” محمد جواد باباییان ” را به محسن باباییان از همکاران ارزشمند و پرسنل خدوم شرکت سنگ آهن مرکزی بافق تسلیت گفت و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه و برای خانواده وی صبر و شکیبائی مسئلت نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

إنا لله وإنا إليه راجعون

 

همکار عزیز و بزرگوار و داغدارمان ، جناب اقای محسن بابائیان و بیت معزی

با سلام و احترام

درگذشت ناگهانی و اسف‌بار جوان ناکامتان ، فقید سعید محمد جواد بابائیان که در پنجه مقهور تصادفی وحشتناک چشم از جهان خاکی بربست مایه تأسف و تألم شدید ما گردید.

او که طی سالیان متمادی با تکیه بر وجدان کاری و انضباط اداری و در نهایت پاکی و اخلاص در گندله سه چاهون منشا خدمات ارزنده بود مایه تالم و تاثر ما و همه همکاران بود، او که در نزد همکاران و دوستان نمونه بارز یک انسان دوست داشتنی، عزتمند و بی ریا بود اکنون در جوار قرب حق آرمیده و در روضه رضوان متنعم است، ان شا الله .

اینجانب به نمایندگی از سوی آحاد کارکنان شریف شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق ، برای آن عزیز سفر کرده از درگاه اقدس حق، غفران و رحمت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم و دوستان و اقرباء صبر و شکیبائی مسئلت می نمایم.

 

حبیب حسن زاده بافقی

مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق