- مرکز اطلاع رساني - http://news.icioc.ir -

پیام تبریک مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر عید بندگی و تهذیب نفس و دستیابی به مقام متقین را به همه مردم مومن و خداجوی بافق و مسلمانان جهان به ویژه پرسنل خدوم و سخت کوش چغارت تبریک و تهنیت عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

“الحمدلله علی ما هدانا و له الشکر علی ما اولانا”

رمضان دعوتی است به بازیافتن خویشتن گمشده ، ندایی است برای توجه به خدای فراموش شده، ضیافتی است برای تناول از مائده تقوا و پایان این مهمانیِ خدایی عید فطر است؛ عید توفیق بر طاعت و اطاعت، عید توبه و تهذیب نفس، عید ذکر و یاد محرومان و گرسنگان. فطر، چیدن میوه‌هایی است که از فطرت می‌جوشد. فطر سپاس نعمتی است که در رمضان نازل شده است. پیروزی بر خصم درون، جشنی روحانی دارد به نام عید فطر که میثاق بستن با فطرت را از سوی روزه داران مجاهده‌گر اعلام می‌دارد. عید فطر پاداش افطارهای خالصانه است، مُهر قبولی انفاق‌های با قصد قربت و پایان‌نامه دوره ایثار و گذشت در مسائل مالی است. فطر عید خداجویی و خداترسی و خداپرستی است.

فطر ، جشن فطرت‌های پاکی است که در ماه مهمانی خدا به وصل و قربش نائل شده‌اند و در چشمه فیاض الهی رمضان وجود خود را از غبارهای دنیوی زدوده‌اند و شایسته و سربلند از آزمون اخلاص و بردباری به سرمنزل توبه و بازگشت به درگاه خداوند یکتا رسیده‌اند تا در طلیعه ماه شوال این بزم عظیم، خداوند را شاکر باشند.

این ‌جانب پیشاپیش ، ضمن تبریک این عید بزرگ اسلامی بهترین آرزوهای قلبی‌ام را توام با سلامتی و عزت برای همه مسلمانان جهان ، به خصوص مردم مومن و معتقد شهرستان دار الشجاعه بافق و بویژه پرسنل مؤمن و سخت کوش چغارت بزرگ، از خداوند منان مسئلت دارم و قبولی طاعات و عبادات شما را از درگاه احدیت خواهانم.

 

رضا فلاح مبارکه

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق