امروز : شنبه 5 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20238
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 جولای 2019 - 06:17
با موافقت مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق و پیگیری مجدانه سرپرست اداره ورزش و جوانان مبلغ 100 میلیون تومان از سوی باشگاه فرهنگی ورزشی آهن برای کمک به اداره ورزش و جوانان در راستای توسعه ورزش شهرستان در نظر گرفته شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق صبح امروز به همراه کاظمی مدیر عامل باشگاه آهن ضمن بازدید از اماکن ورزشی با حضور در اداره ورزش و جوانان با سمیه ایزدیان رئیس این مجموعه دیدار و در زمینه توسعه ورزش شهرستان گفتگو کردند.

رضا فلاح مبارکه در این دیدار با توجه به تقاضای مساعدت این اداره در زمینه ورزش شهرستان، اظهار داشت: شرکت سنگ آهن مرکزی بافق پیرو توافق با استاندار،فرماندار،امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی کمک های خود به اداره ورزش و جوانان ساماندهی می کند تا هر گونه مساعدت براساس صلاح دید سرپرست این اداره در حوزه های مختلف هزینه شود.

وی تاکید کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی آهن بافق و اداره ورزش و جوانان باید با یکدیگر ارتباط و تعاملی نزدیک داشته باشند تا در راستای توسعه ورزش شهرستان گامی موثر برداشته شود.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن با اشاره به درخواست خود از مدیرعامل باشگاه آهن برای مشخص نمودن مبلغی در راستای کمک به ورزش شهرستان افزود: ورزش سبب سلامت جسم و روح و روان انسان می شود و تشویق و جذب کارمندان به ورزش به نفع شهر و شرکت می باشد و شرکت سنگ آهن باید در این زمینه به اداره ورزش و جوانان کمک نماید.

در ادامه محمد رضا کاظمی مدیر عامل باشگاه آهن نیز ضمن تشکر از توجه ویژه مدیر عامل شرکت به امر ورزش پرسنل شرکت و شهرستان و پیگیریهای وی گفت :باشگاه آمادگی هرگونه مساعدت در راستای توسعه ورزش بافق را دارد.

وی با اعلام موافقت مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق برای تصویب مبلغ 100 میلیون تومان از سوی باشگاه ورزشی آهن در راستای کمک به اداره ورزش و جوانان و توسعه ورزش شهرستان،اظهار کرد: مصوب شده بودجه در نظرگرفته شده در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار داده شود تا تمام برنامه های ورزش شهرستان و هیئت ها ، مستقیم زیر نظر رئیس این اداره انجام گیرد.

کاظمی تصریح کرد: باشگاه ورزشی آهن همچون گذشته همکاری خود را با اداره ورزش و جوانان ادامه خواهد داد و بدون شک این تعامل بیشتر از گذشته خواهد بود.

سپس سمیه ایزدیان ضمن خیرمقدم به مسئولین حاضر از توجه ویژه مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق به امر ورزش شهرستان و همکاری های مدیرعامل باشگاه با این مجموعه تشکر کرد و به بیان برخی از مسائل و مشکلات اداره ورزش و جوانان پرداخت و خواست در بحث کمبود نیروی انسانی نیز این مجموعه را یاری کنند.

لازم بذکر است،مقرر شد جهت استفاده بهینه از سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی با مساعدت شرکت سنگ آهن مرکزی بافق کفپوش سالن مورد تعمیر قرار گیرد.