امروز : شنبه 23 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20381
تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 جولای 2019 - 08:23
حسین ارجمند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق؛ صبح روز گذشته به همراه مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق؛ از سینما قدس آهنشهر بازدید کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ ؛ در این بازدید محمود تقی زاده، مسئول امور سینمایی آهنشهر در خصوص تغییرات صورت گرفته در سینما قدس؛ همچون جابجایی تابلو قدیم ؛ ایجاد فضای مناسب برای جانمایی فیلم های نمایش داده شده  برروی پرده، تعمیر کلی سرویس های بهداشتی ، ایجاد بوفه در فضای داخلی سینما  به گونه ای که امکان استفاده از آن برای تماشاگران تا آخرین لحظه وجود دارد،ایجاد فضاسازی مناسب در حیاط خلوت سینما، رنگ آمیزی و دیوار نویسی سینما و… مطالبی را عنوان کرد.

تقی زاده یادآور شد : در طول این یکماه؛ برای اولین بار در تاریخ سینما صبح ها فیلم پیشونی سفید 3 ویژه کودکان و نوجوانان نمایش داده شد که مورد توجه خانواده ها قرارگرفت .در سالروز میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر نیز؛ این فیلم در 2 سانس همراه با پذیرایی برای دختران دیار نخل و آفتاب نمایش داده شد.

وی از کمک های بی دریغ مدیر عامل شرکت و نگاه ویژه به مقوله سینما ، حمایت های بی شائبه مدیر روابط عمومی و همکاری های حسینی مدیر رفاه و خدمات آهنشهر، علی محمد رنجبر سرپرست و پرسنل توانمند آب و برق آهنشهر صمیمانه تشکر کرد.

تقی زاده با بیان اینکه تا رسیدن سینما به جایگاه واقعی خود ؛ تلاش ,خواهد شد ،افزود: با حمایت مدیریت و مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق تصمیم گرفته شد  که صندلی های سینما تعویض و سالن برای نمایش فیلم سینمایی« شبی که ماه کامل شد» با حضور کارگردان این فیلم آماده شود.

در ادامه مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق؛ ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر امور سینمایی آهنشهر گفت: مردم مخاطب اصلی سینما هستند و باید برای آنان فیلم های تولیدی مناسب و شایسته وارد چرخه بازار فرهنگ کرد و روابط عمومی شرکت سنگ آهن بافق نیز طی چند ماه گذشته تلاش نموده با توجه به نیاز مخاطبان فیلم های سینمایی با موضوعات مختلف و جذاب در سینما قدس آهنشهر به نمایش بگذارد.

حسن زاده بزرگترین نیاز مخاطب امروز بخصوص جوانان را؛ سینما و  توجه به امید و شادی در آثار فرهنگی و سینمایی دانست و تصریح کرد : تلاش شده بیشتر فیلم ها با همین مضامین به نمایش گذاشته شود .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از تلاش های انجام گرفته در  سینما و نمایش فیلم های به روز و نیز جذب بیشتر مخاطبان و علاقمندان به سینما قدردانی کرد.