امروز : جمعه 22 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20394
تاریخ انتشار: یکشنبه 14 جولای 2019 - 05:44
داود پورامینی بخشدار بخش مرکزی شهرستان بافق به همراه یونس حیدری مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی،داود ایزدی رئیس هیات مدیره و مرتضی رنجبر مشاور فنی شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی با مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در دفتر وی دیدار و گفتکو کردند.به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ در این دیدار پورامینی در خصوص مسائل مشترک شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و حوزه بخش مرکزی مطالبی را عنوان کرد که بتوان طی تفاهم نامه های پیرامون آن گفتگو و عمل کرد.
سپس یونس حیدری مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی با اشاره به سابقه 10 ساله شرکت تعاونی دهیاری ها گفت: این تعاونی با هدف اجرای پروژه های عمرانی روستا پایه گذاری و آغاز به کار نموده است و یکی از شرکت های مدعی در این زمینه است.
وی افزود: شرکت تعاونی دهیاری ها یکی از 3 تعاونی برتر شهرستان در حوزه راهسازی است و به لحاظ سرعت و کیفیت کار نیز قابل تضمین است.
حیدری شرکت تعاونی دهیاری ها را یکی از بزرگترین مکان ها برای کمک به روستاها عنوان کرد و اظهار داشت: هر گونه کمک به این شرکت فواید آن مستقیم به روستاها باز می گردد.
مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی خواهان کمک و مساعدت مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی شد تا روند این شرکت تعاونی جلو برود و طرح های آن توسعه یابد،چرا که این امر سبب کمک به توسعه روستا می شود.
مرتضی رنجبر نیز در سخنانی کوتاه بر تعامل و همکاری بیشتر بین شرکت تعاونی دهیاری ها و شرکت سنگ آهن مرکزی تاکید کرد.
در ادامه این دیدار، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ضمن خوش آمدگویی، سیر تفکر خود را کمک به شرکت تعاونی دهیاری ها بیان کرد و گفت: پیش از این نیز کمک و تعامل با دهیاری ها را برای ایجاد این تعاونی ها در جهت مساعدت به روستا مدنظر قرار داده بودم.