امروز : جمعه 22 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20417
تاریخ انتشار: یکشنبه 21 جولای 2019 - 13:09
عیادت از بیماران یکی از سفارشات موکد دین مبین اسلام است و احادیث و روایات متعددی در این زمینه بیان شده که در یکی از این روایات رسول اکرم(ص) می‌فرمایند: خداى تعالی در روز قیامت مى‏فرماید: اى پسر آدم! من بیمار شدم اما عیادتم نکردى؟ عرض مى‏‌کند: پروردگارا چگونه تو را عیادت کنم حال آن‏که تو پروردگار جهانیانى؟ مى‏‌فرماید: مگر ندانستى که فلان بنده‌‏ام بیمار شد و عیادتش نکردى، مگر نمى‏‌دانستى که اگر به عیادتش روى، مرا نزد او مى ‏‌یابى؟

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ صبح امروز قائم مقام و معاون فنی شرکت به همراه سرپرست منابع انسانی، مدیر حراست، مدیر روابط عمومی، مدیر  HSE,مدیر حمل ونقل، مسئول شورای اقامه نماز و چند نفر همکاران در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران  با حضور در منزل همکار خود “حسن عسکری بافقی” ، از وی عیادت کردند.

 در این دیدار ضمن گفتگو با حسن عسکری؛  در جریان وضعیت بیماری و روند معالجه وی قرار گرفته و برای وی که دوران نقاهت بیماری خود را پشت سر می‌گذارند، آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

 حبیب حسن زاده بافقی با آرزوی سلامتی برای وی و سایر همکاران و بازنشستگان بیمار منطقه و همه بیماران جهان اسلام  گفت: حسن عسکری از همکاران خدوم قسمت فنی و بخش حمل و نقل ما هستند که مقاومت ایشان واقعا ستودنی است و امید که به زودی سلامتی خود را بدست اورد.

رییس روابط عمومی شرکت زحمات خانواده‌  عسکری که کار پرستاری و رسیدگی به امور درمانی وی را بر عهده دارند، ارج نهاده و تصریح کرد: عیادت و دلجویی از همکاران بیمار از جمله اقداماتی است که همواره در راستای تکریم از این عزیزان توسط مدیر، معاونین و مسئولان واحدهای این شرکت به آن پرداخته می‌شود.

 خانواده‌ عسکری نیز از حضور معاونین، مدیران و همکاران تشکر نموده و این اقدام خداپسندانه را باعث ایجاد امید برای پیشرفت در بهبودی، بهتر شدن روز افزون و رسیدن به سلامتی کامل او دانستند.