امروز : شنبه 5 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20492
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 آگوست 2019 - 19:42
سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در پیامی فرا رسیدن 17 مرداد،روز خبرنگار را به اصحاب رسانه، مطبوعات و خبرنگاران شهرستان تبریک عرض نمود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در پیامی فرا رسیدن 17 مرداد،روز خبرنگار را به اصحاب رسانه، مطبوعات و خبرنگاران شهرستان تبریک عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:
روز خبرنگار یادآور مجاهدتهای زنان و مردان حقیقت طلبی است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ ” آگاهی بخشی” را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.
17 مرداد در حقیقت روز نکوداشت کوشش های ناب و خالصانه اصحاب رسانه و خبرنگاران آزاده ای است که برای پویایی و انعکاس حقایق از هیچ مجاهدتی دریغ نمی ورزند و در این مسیر مهام جان خویش را در طبق اخلاص گذاشته تا جامعه را به سمت و سوی روشنایی و تعالی سوق دهند.
خبرنگار برای آگاهی و اطلاع رسانی می نویسد، عمیق، دقیق و البته ماندگار. عنصر تفکر و اندیشیدن را برای مخاطب خلق می کند و ارزش گذاری را در جهت آگاهی بخشی برای مردم به ارمغان می آورد.
خبرنگاری یک موهبت الهی است که باید قلم آن برای خدمت به فرهنگ، مردم، اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار گرفته شود.خبرنگاران پیام رسانان صداقت ،پایبندبه اخلاق و شرافت حرفه ای هستند که ضمن رعایت احترام و حقوق فردی و اجتماعی انسانها و رعایت امانت داری در کمال شرافت و فضیلت سعی دربیان حقایق درجهت دفاع از ارزشهای انسانی ،پیشرفت در مسایل اجتماعی و برطرف کردن مشکلات جامعه دارند .

اینجانب فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه، سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار متعهد و پرچم دار رسالت بزرگ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی و روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، مطبوعات و اهالی اصحاب رسانه تبریک عرض نموده واز خداوند منان برای همگان آرزوی موفقیت، تندرستی و سربلندی مسئلت دارم.
سید مصطفی فخری بافقی
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق