امروز : جمعه 22 آذر 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20528
تاریخ انتشار: شنبه 10 آگوست 2019 - 14:06
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صبح امروز با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ سید مصطفی فخری بافقی در این دیدار با ابراز ارادت خود به امام جمعه شهرستان بافق گفت: امیدواریم دعای خیر و رهنمودهای حضرتعالی راهگشای راه ما باشد، تا آنچه انجام میگیرد برای رضای خداوند متعال و در جهت پیش برد اهداف شرکت و شهر باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی نیز ضمن خوش آمدگویی و تبریک انتصاب سید مصطفی فخری بافقی به عنوان مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق،وی را روحانی زاده و پدر وی را از روحانیت بااخلاص شهرستان دانست ، برای وی آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون نمود.

امام جمعه بافق با بیان اینکه روابط عمومی همچون آیینه ای برای هر مجموعه به جهت انعکاس دقیق مسائل است،اظهار کرد: هر چه روابط عمومی قوی تر عمل کند،موفقیت بیشتری در آن مجموعه حاصل می شود.

وی افزود: انسان در برخی موارد می تواند با عملکرد خود جایگاهی را برای آن مجموعه کسب کند و این در طول تاریخ بوده و خواهد بود. در چندین سال اخیر چهره هایی آمدند و رفتند و در روابط عمومی ها خدمت کردند و هر کدام به اندازه توان خود فعالیت نمودند.

سلیمانی ضمن تشکر از خدمات آزاده سرافراز حبیب حسن زاده بافقی بیان کرد: انتصاب ها و جا به جایی ها از سیاست های یک مجموعه است و روی کار آمدن نیروی جدید در یک مجموعه بدون شک با خلاقیت هایی همراه است که می تواند آن را عرضه کند.

وی با بیان اینکه انسان در رویدادهایی که برای او اتفاق می افتد می تواند تکامل یافته و رشد کند و گره گشا از کار باشد،تاکید کرد: دیگران وظیفه دارند در این مسیر این فرد را یاری کنند و همکاری لازم را با وی داشته باشند تا بتواند حق قانونی و شرعی خود را نسبت به آن مجموعه ادا کند.