امروز : چهارشنبه 1 آبان 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20533
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 آگوست 2019 - 10:03
مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با حضور در مرکز اطلاع رسانی شرکت از زحمات خبرنگاران و دست اندرکاران نشریه ندا و سایت خبری شرکت سنگ آهن تجلیل نمود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ سید مصطفی فخری بافقی مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به مناسبت هفدهم مرداده ماه روز خبرنگار، طی مراسمی با حضور حبیب حسن زاده بافقی کارشناس مدیریت اجرایی شرکت و حجت الاسلام واعظی در مرکز اطلاع رسانی شرکت،از زحمات خبرنگاران و دست اندرکاران نشریه ندا و سایت خبری شرکت سنگ آهن تجلیل نمود.

سید مصطفی فخری بافقی در ابتدای این برنامه با گرامیداشت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار،این روز را به خبرنگاران و دست اندرکاران نشریه وزین ندا تبریک عرض نمود و از زحمات آنان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه حبیب حسن زاده بافقی با تبریک انتصاب سید مصطفی فخری به عنوان مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، امیدوار شد با حضور مدیر جوان و تازه نفس کارها به بهترین نحو ممکن با همت و اراده وصف ناپذیر نیروهای این مجموعه انجام گیرد.

وی وظیفه روابط عمومی را اطلاع رسانی دانست که با خبر و خبرنگاری عجین شده و با بیان چند ویژگی مهم خبرنگاران،گفت: شجاعت،عدم وابستگی و تعلق خاطر به یک جریان خاص ،انتخاب بهترین روش و امید دادن به مردم و جامعه از مهمترین ویژگی های یک خبرنگار است.

سپس حجت الاسلام واعظی در بحث خبرنگاری با اشاره به اینکه معلمی شغل انبیاء است، تصریح کرد: با قاطعیت می توان این را برای حرفه خبرنگاری نیز گفت، چرا که یکی از وظایف پیامبران رساندن پیام الهی به بندگان خدا بود.

وی خبرنگاری را شغل مقدسی دانست و با بیان نقش موثر خبرنگاران در دوران 8 سال دفاع مقدس،اظهار کرد: امروز خبرنگاران وظیفه خطیرتری را به عهده دارند ،با توجه به جنگ نرمی که در کشور وجود دارد و تلاش دشمن برای نابودی فرهنگ دینی و موضوعات ارزشی ما، خبرنگار می تواند با بیان واقعیت ها امید را در دل مردم ایجاد کند و در جامعه کار فرهنگ سازی را انجام دهند.