امروز : دوشنبه 28 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20556
تاریخ انتشار: شنبه 17 آگوست 2019 - 08:16
در مراسمی با حضور جمعی از مدیران و سرپرستان واحد فضای سبز شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، عبدالحسین رضائی پور به عنوان مسئول فضای سبز شرکت منصوب شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ مراسم معارفه مسئول فضای سبز شرکت سنگ آهن مرکزی بافق روز سه شنبه 23 مرداد 98 در دفتر مدیر خدمات رفاهی و امور اجتماعی شرکت با حضور میرطاهری سرپرست منابع انسانی و اموراجتماعی، سید علیرضا حسینی مدیر خدمات رفاهی و امور اجتماعی و سرپرستان بخشهای مختلف فضای سبز شرکت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم میرطاهری سرپرست منابع انسانی و اموراجتماعی ضمن تشکر از زحمات امیر سرداری مسئول سابق فضای سبز شرکت، با اشاره به تخصصی شدن کارها در شرکت سنگ آهن و اهمیت بحث فضای سبز، معرفی فردی متخصص با اختیارات تام برای نظارت در این بخش را بسیار مهم عنوان کرد.

سپس سید علیرضا حسینی مدیر خدمات رفاهی و امور اجتماعی شرکت با تشکر از مسئول سابق فضای سبز،گزارشی از اقدامات صورت گرفته در بحث فضای سبز ارائه کرد و برای دکتر عبدالحسین رضائی پور آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه عبدالحسین رضائی پور از مدیر عامل شرکت سنگ آهن به خاطر حسن اعتماد وی به نیروهای جوان و متخصص و نیز سرپرست منابع انسانی و اموراجتماعی و مسئولین سابق فضای سبز شرکت تشکر کرد و گفت: پرسنل فضای سبز از پتانسیل های قوی و موثری برخوردار هستند و دست یاری به سوی تک تک آنها دراز می کنم.

وی افزود: هدف از ایجاد فضای سبز تولید نیست، بلکه هدف اصلی احیاء منطقه و جبران پوشش گیاهی است که از مازاد آن می توان تولید نیز داشت.

رضایی پور اصلی ترین هدف و استراتژی خود را مدیریت صحیح مصرف آب از طریق اصلاح الگوی کشت و اجرای سایر راهکارهای مدیریتی عنوان کرد و امیدوار شد با کمک و همراهی همه پرسنل بتواند پاسخی مناسب و شایسته به حسن اعتماد مدیر عامل شرکت داشته باشد.

گفتنی است؛عبدالحسین رضائی پوردارای مدرک دکتری تخصصی از دانشگاه ملی هرمزگان می باشد.

رشته تحصیلی وی منابع طبیعی با گرایش تخصصی گیاه پالایی و گیاه شناسی است.

تدریس از سال ۱۳۹۰ تا کنون در مراکز مختلف دانشگاهی،ارائه بیش از ۳۰ مقاله در همایشهای ملی و بین المللی، پذیرش و چاپ ۱۳ مقاله علمی پژوهشی و ISI در مجلات معتبر داخلی و خارجی، همکاری و اجرای طرحهای پژوهشی متعدد، مشاوره  و داوری پایان نامه های کارشناسی ارشد در دانشگاههای ملی کشور  از جمله فعالیت ها و موفقیت های رضایی پور است.