امروز : دوشنبه 28 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20601
تاریخ انتشار: شنبه 24 آگوست 2019 - 07:49
جشن بزرگ ( کارگری ) ولایت و امامت با حضور پرشور شهروندان بافقی و پرسنل شرکت سنگ آهن مرکزی با اجرای برنامه های شاد و متنوع توسط هنرمندان برجسته شهرستان و کشور در سالن امام علی (ع) آهنشهر برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛به مناسبت گرامیداشت اعیاد خجسته عید قربان وغدیر و در راستای ایجاد نشاط و شادی دینی و اجتماعی و با بهره مندی از الگوی شادی در اسلام و استفاده از ظرفیت های هنری شهرستان و کشور،مراسم جشن بزرگ (کارگری) ولایت و امامت به همت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و فرمانداری بافق در سالن امام علی (ع) آهنشهر برگزار شد.

در این مراسم پر شور که با نام پیامبر اکرم محمد مصطفی (ص) و مولای متقیان حضرت علی (ع) زینت و روشنی گرفته بود، برنامه های شاد و متنوعی با حضور و اجرای مجری توانمند محسن دهقان،خواننده محبوب کشور حمید هیراد،خواننده نسل جوان طاها فتوحی و گروه سرود ولایت کانون شیخ محمد تقی بافقی برگزار شد.

رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن در سخنانی کوتاه ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر،روز پزشک و آغاز هفته دولت گفت: برگزاری جشن کارگری به نوعی گردهمایی برای خانواده بزرگ شرکت سنگ آهن است که امیدواریم بتوانیم لحظاتی شاد را برای آنان رقم بزنیم.

همچنین در این مراسم از 50 نفر از سادات شهرستان و شرکت به قید قرعه کشی تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است؛ با توجه به مصادف بودن یکم شهریور ماه با روز پزشک،از پزشکان سادات شهرستان و شرکت سنگ آهن نیز تجلیل شد.