امروز : دوشنبه 28 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20647
تاریخ انتشار: شنبه 24 آگوست 2019 - 11:27
سید مصطفی فخری بافقی،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی فرا رسیدن دوم شهریور ماه،هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ سید مصطفی فخری بافقی،مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی فرا رسیدن دوم شهریور ماه،هفته دولت را تبریک گفت .
متن پیام به شرح ذیل است :
بسم الله الرحمین الرحیم
نامگذاری هفته اول شهریور ماه، به نام هفته دولت یادآور نام و یاد شهیدان والا مقام رجایی و باهنر و تمام کسانی است که دلسوزانه در راه خدمت به هموطنان انسانیت را به تصویر کشیده و مسیر رشد وترقی ، عمران وآبادانی و پیشرفت همه جانبه کشور را هموار نموده اند.
باشدکه درسایه سار پیروی از فرامین رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و با مشی اعتدال و با وحدت وخرد جمعی در کمال دلسوزی و صداقت و با تکیه بر تواناییهای زنان ومردان بزرگ این سرزمین ضمن حل مشکلات و ایجاد آرامش و امید در جامعه،دشمنان را مایوس نموده و نام و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به حد اعلای خود برسانیم .
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به مدیران و مسئولان و کارمندان دستگاه های مختلف به ویژه مدیران و کارکنان ادارات شهرستان بافق تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون این عزیزان را در ارائه خدمات شایسته به همشهریان عزیزمان از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.