امروز : دوشنبه 28 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20665
تاریخ انتشار: یکشنبه 25 آگوست 2019 - 11:59
مدیر آموزش و پژوهش شرکت سنگ آهن مرکزی بافق:
سید امین رضوی در پاسخ به خبرنگار ما در مورد افتتاح مرکز مشاوره روانشناسی شرکت گفت: این مرکز در اواخر شهریور ماه امسال در محیطی بسیار مجهز و ایده آل و با حضور متخصصین خبره افتتاح خواهد شد.


به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ مدیر آموزش و پژوهش شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با عنوان این مطلب افزود: روانشناسان و مشاوران این مرکز از متخصصان کارآزموده و با تجربه در حیطه های خاص خود هستند که سابقه کار در صنایع و سازمانهایی مانند فولاد مبارکه ، صنایع پتروشیمی، پالایشگاههای اصفهان، تهران و جنوب کشور گروه سپنتا،شرکت گاز و… را در رزومه کاری خود دارند .

رضوی بیان کرد: این مرکز در زمینه های مختلف خانواده ، کودک و نوجوان اختلالات رفتاری، اعتیاد،روانشناسی صنعتی و شغلی ،بهبود ارتباطات شغلی، روانشناسی بالینی و … فعالیت می کند.

وی هدف از راه اندازی این مرکز را فراهم نمودن مجموعه ای برای آرامش روحی و روان، پیشگیری از آسیب های روانی- اجتماعی و ارتقای سطح بهداشت و سلامت روان در خصوص مسائل، مشکلات و نیازهای عمومی،راهنمایی در تصمیم گیری آگاهانه، عاقلانه و حسن انتخاب و .. عنوان کرد.

رضوی ضمن تاکید بر ایجاد فضا و محیطی سالم و شاداب، ضرورت راه اندازی یک مجموعه روانشناختی را بسیار مهم دانست، چرا که احیای یک نفر از نظر روحی و روانی یعنی احیای یک جامعه.

مدیر آموزش و پژوهش شرکت سنگ آهن در پایان اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم به سهم خود در کاهش آلام و نابهنجاری های روانی شهرمان و افزایش کیفیت زندگی و شغلی کارکنان شرکت و همشهریان نقش موثری ایفا کنیم .