امروز : دوشنبه 28 بهمن 1398
تصویر روز
دیگر خبرها
کد خبر: 20834
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 - 14:07
جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید صبح روز سه شنبه با حضور مدیر عامل،مدیران،معاونین و سرپرستان شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در سالن کنفرانس کارخانه فرآوری برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در ابتدای این جلسه طی گزارشی که از سوی مدیران و سرپرستان واحدهای فرآوری،آگلومره،معدن سه چاهون و خردایش ارائه شد، در جریان روند کار و میزان پیشرفت در هر مجموعه قرار گرفت.

وی سپس با معرفی کتاب برتری خفیف و توصیه به جمع حاضر برای مطالعه آن، در خصوص این کتاب توضیح داد: در این کتاب پیرامون مطالعه و کسانی که 5 دقیقه به این امر می پردازند و برتری آنان نسبت به افرادی که مطالعه نمی کنند مطالبی را بیان کرده است.

فلاح در ادامه در خصوص پایان عمر چغارت که عده ای مخالف بیان این مطلب هستند، گفت: همه ما می دانیم که ذخایر چغارت رو به اتمام است و این موضوعی است که مردم باید بدانند تا افراد سیاسی که می خواهند کمک به جلوگیری از بیکاری کنند، اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: شرکت سنگ آهن هدفی دارد که در راستای تحقق آن تلاش کرده است و با تامین خوراک میتوان بالاتر از آنچه برنامه ریزی شده تولید را افزایش داد.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن در ادامه پیرامون مباحث بازیافته ها و سرمایه گذاری هر چه بیشتر در این زمینه، پر عیار سازی سنگ، اولویت حوضچه و سد باطله، آگلومره و تلاش بیشتر واحد مالی و بازرگانی برای فعال تر کردن بازاریابی و معدن سه چاهون توضیحاتی را بیان کرد و از مدیران و سرپرستان خواهان شد در جلسه آینده گزارشی از روند کار و میزان پیشرفت آن ارائه دهند.